blank

جای بسی تاسف است فردی به نمایندگی از ملتی که خود را مترقی و جهان اولی میداند با عدم آگاهی و سواد کافی پشت تریبون قرار میگیرد و صدای خود فروخته اش را به جهانیان میرساند. شخصی که سرگذشت زندگی اش در میان اطرافیانش بسیار تاریک و سیاه بوده چگونه میتواند سخن گوی ملتی با […]

جای بسی تاسف است فردی به نمایندگی از ملتی که خود را مترقی و جهان اولی میداند با عدم آگاهی و سواد کافی پشت تریبون قرار میگیرد و صدای خود فروخته اش را به جهانیان میرساند.

شخصی که سرگذشت زندگی اش در میان اطرافیانش بسیار تاریک و سیاه بوده چگونه میتواند سخن گوی ملتی با جمعیت بالای سیصد میلیون باشد که سومین کشور پر جمعیت و اولین کشور سرمایه دار این کره خاکی است.

کسی که ثبات در زندگی شخصی اش بی معنی است و نمایش خانواده دوستی را در کاخ سفید به سختی اجرا میکند.این فرد معلوم الحال در شرایطی قرار دارد که روزانه مورد تمسخر رسانه های همسو و غیر همسوی خود مواجه میشود.کسی که از بسته شدن کازینو اش بخاطر تقلب به ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا میرسد، بله…

اقای ترامپ شما فردی هستید که برای برنده شدن در بازی کثیف انتخاباتیتان از شخصیت جهانی کشور خود هزینه کرده و پیدایش داعش را بر دوش حزب مخالف خود انداختید.برایتان ارزوی سلامتی عقل را از خداوند منان خواستاریم، چون اگر دیوانه ایی سنگی به چاه می اندازد که صد عاقل نمیتوانند بیرون بیاورندش.

به شما توصیه میکنم با وزیر دفاع خود که ژنرال بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا است و تاریخ را خوب میداند سری به سنگ قبرها و مدال های سربازان خود که در منطقه خلیج فارس بوده اند بزنید بلکه این گاف تاریخی را تکرار نکنید تا بیشتر از این بوی گند پولی که از اربابانتان دریافت کردید به مشام جهانیان نرسد.

خلیج همیشه فارس میماند و با تحریف هیچ قدرتی از میان نخواهد رفت.

من به عنوان یک ایرانی و انسانی که در این جهان پهناور زندگی میکنم صدایم را به مردم جهان و علی الخصوص مردمان امریکا میرسانم که مواظب انتخاب های بعدی خود باشید ، چون ما هم چنین شرایطی را متحمل شدیم و هزینه زیادی بابتش پرداخت نمودیم.

با توسعه ارتباطات و به وجود آمدن دهکده جهانی ، جغرافیای سرزمینی کم رنگ شده و صداها راحت به گوش هم میرسد. امید است این مکالمه ساده و بدون حاشیه به گوش آنهایی برسد که هنوز بوی انسانیت در وجودشان موج میزند.

نویسنده: آرمان امیدی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)