آخرین بازی های سال ۱۳۹۵ دو تیم گیلانی در دسته اول فوتبال ایران، امروز برگزار می شود و طبعا طرفدران آن ها دوست دارند با پیروزی تیم های مورد علاقه شان، اطمینان بیشتری برای کسب موفقیت در سال آینده داشته باشند. حریفان نیز هر دو تهرانی هستند با این تفاوت که راه آهن سابقه ای […]

آخرین بازی های سال ۱۳۹۵ دو تیم گیلانی در دسته اول فوتبال ایران، امروز برگزار می شود و طبعا طرفدران آن ها دوست دارند با پیروزی تیم های مورد علاقه شان، اطمینان بیشتری برای کسب موفقیت در سال آینده داشته باشند. حریفان نیز هر دو تهرانی هستند با این تفاوت که راه آهن سابقه ای حدود ۵۰ ساله دارد و در مدت زمان طولانی هم بازیکن ساز بوده و در چند سال اخیر با مشکل مالی روبرو شده و برعکس تیم بادران که سابقه اش به تعداد انگشتان یک دست نمی رسد و فصل قبل با خرید امتیاز یک تیم شیرازی به دسته اول کشور آمده و فعلا تیم متمول و ولخرج و دست به جیب محسوب می گردد.

شاید به ظاهر بازی سپیدرود در رشت آسان تر به نظر آید چرا که در رشت مسابقه می دهد و راه آهن هم نتایج خوبی در این فصل نگرفته و تیم بادران که در تهران با ملوان انزلی پیکار می کند، قدرت بیشتری داشته باشد ولی صرف نظر از حرف های همیشگی، بازی های همین چند هفته اخیر نشان داده که حریف آسان وجود ندارد و سپیدرود باید در اوج هوشیاری و تمرکز برای گرفتن سه امتیاز یک لحظه از تلاش باز نایستد. همان طور که ملوان در تهران غافلگیر نشود و با دست پر باز گردد. پیروزی امروز طرفداران دو تیم گیلانی را خوشحال خواهد کرد.

نویسنده: سیاوش باقری