حالا می گیم انزلی چی های عزیز از باختشون مقابل پرسپولیس ناراحت بودند و یک حرکت اشتباهی بعضی هاشون در ورزشگاه پیر تختی انزلی انجام دادند، شما دیگه چرا؟ شما رشتی های بافرهنگ رو عرض می کنم، شما که تیمتون برده بود، اونم با اختلاف سه گل، چه دلیلی داشت به هم استانی هاتون بد […]

حالا می گیم انزلی چی های عزیز از باختشون مقابل پرسپولیس ناراحت بودند و یک حرکت اشتباهی بعضی هاشون در ورزشگاه پیر تختی انزلی انجام دادند، شما دیگه چرا؟ شما رشتی های بافرهنگ رو عرض می کنم، شما که تیمتون برده بود، اونم با اختلاف سه گل، چه دلیلی داشت به هم استانی هاتون بد و بیراه بگید. اونم در انتهای بازی با تیمی به نام آلومینیوم هرمزگان.

خداییش چهل کیومتر هم فاصله ندارید اونوقت این همه کینه چطور شکل گرفت؟ الان به هر رشتی نگاه کنید حداقل یه فامیل درجه یک انزلی چی داره و برعکس هر انزلی چی هم حداقلش یه فامیل نزدیک رشتی داره، اونوقت موقع فحش دادن به یاد اونا نمی افتین؟

رسانه ها که خسته شدن از بس نوشتند فحش ندید، اصلا چه لذتی در فحاشی و هتاکی هست؟ چرا نمی شینید پشت یه میز مشکلتتون رو حل کنید ؟ مگر رییس جمهور نگفته که نتیجه مذاکره همیشه برد برد هست، در کینه توزی و دشمنی کسی برنده نیست هر دو طرف بازنده اند اما در پی گفتگو هست که هر دو طرف احساس پیروزی می کنند.

کری خواندن خیلی خوبه، اما فقط کری، نه فحاشی و هتاکی؛ تازه کری رو هم زمانی می خونن که دو تیم رقیب با هم بازی داشته باشند نه اینکه درگیر بازی با سایر تیم ها باشند در آخر بد و بیراهش نصیب تیم رقیب بشه، واقعا مصداق بارز ضرب المثل معروف “گنه کرد در بلخ آهنگری   به شوشتر زدن گردن مسگری” رو به نمایش گذاشتند هواداران دو تیم شمالی.

باز هم تاکید می کنم لذتی که در مذاکره هست در دشمنی نیست.

نویسنده: صاحب مقصودی