blank

همین اتفاق کافی بود تا باری دیگر مردم همیشه در صحنه ما – بخصوص مردم همیشه حاضر در صفحات اجتماعی – به صفحه اینستاگرام لوچف حمله کنند و وی را مورد اهانت قرار دهند. کابران ایرانی لوچف را “دوپینگی” خطاب کردند و او را مورد تمسخر قرار دادند. همچنین مثبت شدن تست دوپینگ او را […]

همین اتفاق کافی بود تا باری دیگر مردم همیشه در صحنه ما – بخصوص مردم همیشه حاضر در صفحات اجتماعی – به صفحه اینستاگرام لوچف حمله کنند و وی را مورد اهانت قرار دهند.

کابران ایرانی لوچف را “دوپینگی” خطاب کردند و او را مورد تمسخر قرار دادند. همچنین مثبت شدن تست دوپینگ او را ننگ بزرگی دانستند و گفته اند که او باید از حسین رضازاده عذرخواهی کند.

اگرچه لوچف به هیچ یک از این حملات واکنشی نشان نداده است اما این نخستین بار نیست که کاربران ایرانی دست به چنین حرکاتی می زنند، پیشتر نیز لیونل مسی آرژانتینی و زایتسف کشتی گیر روسی نیز مورد حمله برخی کاربران ایرانی قرار گرفته اند.

این پدیده نامناسب که رفته رفته دارد به فرهنگ میان ایرانی ها تبدیل می شد ممکن است روح لطیف خانواده ایرانی را در جهان کمی دچار خدشه کند، درست است که لوچوف و مسی و زایتسف و غیره در دسترس نیستند تا عصبانیتمان را سرشان خالی کنیم اما اینگونه حرکات نیز یک نامردی تمام عیار است تا جایی که داد قهرمان المپیک لندن را درآورد، بهداد سلیمی گفت: لوچف، و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ با معرفت و با اخلاقی است از همین رو از مردم درخواست می کنم بهتر است منصف باشند و به این شکل جوابش را ندهند.

همانطور که گفتم این نوع شیوه جنگ یک نامردی است بخصوص در حق کسی که پس از قهرمانی‌اش نام بهداد سلیمی و حسین رضا زاده را برد و گفت “دوست داشته آنها هم در مسابقات باشند” همچنین از حسین رضازاده به عنوان یک اسطوره برای خودش نام برد.

 حال آیا او یک دشمن است؟

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)