blank

 تیم بسته شده فعلی تفاوت هایی با مدل قبلی اش دارد، در سال گذشته به دستور سکان دار فنی تیم، بازیکنان و مربیان زیادی به سپیدرود تزریق شدند که امسال با کاهش این سیاهی لشکر فرصت برخورد مالی مناسب تری با همگان پیش آمد. علیرغم تهدیدهای مالک باشگاه، آمار از هزینه کرد یکسان در فصل […]

 تیم بسته شده فعلی تفاوت هایی با مدل قبلی اش دارد، در سال گذشته به دستور سکان دار فنی تیم، بازیکنان و مربیان زیادی به سپیدرود تزریق شدند که امسال با کاهش این سیاهی لشکر فرصت برخورد مالی مناسب تری با همگان پیش آمد. علیرغم تهدیدهای مالک باشگاه، آمار از هزینه کرد یکسان در فصل گذشته و فصل اخیر خبر می دهد که باعث شد احساس رضایتمندی بیشتری در چهره منسوبین سپیدرود دیده شود. اگرچه سپیدرود مدل ۹۳ پیروزی های چشمگیری داشت اما هرگز در نیم فصل ابتدایی رقابتها طعم صدرنشینی را با آنهمه یال و کوپالی که برای خود تراشیده بود نچشید، اتفاقی که هر آن امکان دارد سپیدرود مدل ۹۴ آن را تجربه کند و صدرنشینی را هم بچشد. اما از حق نگذریم جوانگرایی در سپیدرود جای خود را به تجربه داده است این مهم را با رصد میانگین سنی بازیکنان تیم براحتی می توان دریافت، حضور چاووشی و عقیلی و حاجتی هرچقدر وزن تجربه را زیاد می کند تاثیر مستقیمی نیز بر افزایش میانگین سنی تیم دارد تا فعل جوانگرایی در سپیدرود زیر سئوال برود. البته این مهم روی نیمکت به زیرکی رعایت شده و در کنار نظرمحمدی جوان، منصوری پابه سن گذاشته حضور دارد تا تجربه به مدد جوانی بیاید.

اکنون با این تفاوتهایی که ملموس است قاعدتا سپیدرود باید لیگ یک را نشانه گذاری کرده باشد، تیری که فصل گذشته بخاطر همین تفاوت های یاد شده به سنگ خورد امسال امید زیادی دارد به سیبل برخورد کند.

فقط لازم است هرکس سرجای خود بایستد، مدافع به هوای گل زدن ترک پست نکند و دروازه بان هوس موز خوردن نکند، مشاورین بازیکن تزریق نکنند و معاونین دنبال حق الزحمه نباشند و … و فقط در این صورت است که سپیدرود مدل ۹۴ شایسته حضور در لیگ بالاتر خواهد بود.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)