blank

سکانس دوم: تنها یک هفته بعد و جلسه بعدی، در یکصد و چهاردهمین نشست شورای اسلامی کلانشهر رشت که ۲۶ مهر ماه برگزار شد لایحه کمک ۵ میلیون تومانی به تیم فوتبال داماش رای نیاورد. اگر اسم این تصمیمات را برخورد دوگانه اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت در قبال دو تیم محبوب و پرطرفدار شهر […]

سکانس دوم: تنها یک هفته بعد و جلسه بعدی، در یکصد و چهاردهمین نشست شورای اسلامی کلانشهر رشت که ۲۶ مهر ماه برگزار شد لایحه کمک ۵ میلیون تومانی به تیم فوتبال داماش رای نیاورد.

اگر اسم این تصمیمات را برخورد دوگانه اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت در قبال دو تیم محبوب و پرطرفدار شهر رشت ندانیم چه باید بدانیم؟

اگرچه تصویب کمک ۱۰۰ میلیون تومانی به سپیدرود باتوجه به حضور چند تن از اعضای شورا در هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود امری دور از ذهن نبود اما داماشی ها اگرچه هیئت مدیره مشخصی ندارند تا اعضای شورا را در آن عضو کنند اما برخی از اعضای همین شورا عضو گروهی به نام کمند شدند تا داماش را از منجلاب بی پولی محض نجات دهند آن وقت در نشست شورا از تصویب یک کمک ۵ میلیونی ناقابل که اتفاقا پیشتر در بازی داماش با شهرداری بندر عباس بخاطر پیروزی کسب شده وعده داده شده بود سرباز می زنند و بهانه های جالبی هم می آورند؛ آنها می گویند مگر قرار است به داماش فطریه بدهیم، این مبلغ مشکلی از داماش حل نمی کند کمک به داماش باید به اندازه نام این تیم باشد.

چه می شد همین مبلغ اندک که بار سنگینی برای شورا نبود را تصویب می کردید و در آینده اگر قرار بود کمک قابل توجهی به داماش بکنید این مبلغ اندک را در نظر داشته باشید تا خدای نکرده بیش از اندازه به این باشگاه کمک نکرده باشید.

تنها نتیجه عدم تصویب این لایحه، مخدوش شدن چهره اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت بخصوص آنهاییکه داعیه مهربانتر از مادر بودند و در کمیته مردمی نجات داماش نیز حضور داشتند، آنهاییکه حتی ادعا می کردند کاری می کنیم تا شهرداری داماش را بخرد ولی حرفشان را فقط خودشان شنیدند و بس.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)