blank

به گزارش احرارگیل، تبدیل دودسفید «دود کش» به دودسیاه، تیرگی را به جامعه ی ارزشی های گیلان تسری داد تاخطبه خوانان وحدت و یکرنگی دوباره دست برپیشانی گذارده و امیدهای جامعه ی هدف خودرا تاحدودی بربادیافته ببینند. ای کاش دوربین بسته ی۲۴ شنیده ها را به دوش گرفته و ازحاشیه پارک قدس رشت سربه بیابان […]

به گزارش احرارگیل، تبدیل دودسفید «دود کش» به دودسیاه، تیرگی را به جامعه ی ارزشی های گیلان تسری داد تاخطبه خوانان وحدت و یکرنگی دوباره دست برپیشانی گذارده و امیدهای جامعه ی هدف خودرا تاحدودی بربادیافته ببینند. ای کاش دوربین بسته ی۲۴ شنیده ها را به دوش گرفته و ازحاشیه پارک قدس رشت سربه بیابان می زدیم. شما چه فکر می کنید؟ گاهی “ناشنواها” و روشندلان «نابینا»راحت تراز ما زندگی نمی کنن؟!خواهشاًنظرخود را برای مابنویسید.

آیاشماسه نماینده باهم هماهنگ هستید؟!

download

از قدیم گفته اند که سیاست پدر مادر نمی شناسه، حالا دیگه شما هم کانون خواهرزاده هارا گرم می کنی؟ داشتیم؟!

اینکه دعوت خواهر زاده گرامی رالبیک میگی ولبخند ازلبان مبارکتون یه لحظه هم خشک نمیشه ،جالب توجه بود. گفتی شما باهم هماهنگید؟! اینو  دوستان شما از شما بپذیرند؟ الان دیگه شما سه نماینده باهم هماهنگ هسید؟! چای نخورده پسر خاله شدید؟! بله؟!

میگیم چه لبخند ملیحی برلب داشتی ها! یعنی (بقول حاجی بزرگ ما) برای شما هم گذشته ها ، گذ شت؟! ما بخیل نیستیما؛ ولی  میگیم این سیاست آنقدرها هم که میگن بد نیستا!

گاهی سیاست چه زود آدما رو بهم نزدیک می کنه…

آقای نماینده! نکنه قضیه با شکایت دادگاه ویژه کارکنان دولت تهران مرتبت باشه؟! ما با گذشت و رضایت و اینا میانه خوبی داریما ولی نمیدونیم که؛ چرابا این

«ابو الشکایه گیلان» قراره طرح دوستی بسته بشه؛ آخه؟

نکنه اینکه میگن شما درمعرفی خواهرزاده گرامی برای گرفتن مسئولیت جدید نقش داشتید، راست باشه؟! ها؟

بورس های دلالی دم درب برخی بانک های استان!

nedaq

هر روزصبح اول وقت دم درب چندتا بانکی که به هم نزدیکند میره و تند تند از هرکدام ۱۰- ۱۵ تا شماره (نوبت) میگره و میزنه بیرون …  وقتی می بینه بانک شلوغ شده میره دم درب بانک می ایسته و زیر لب میکه« شماره ،شماره- نوبت، نوبت» بعد شماره های نوبت را از ۲تا۵هزارتومان (به تناسب زمان) می فروشه؟

بازاری ها خوب میشناسنش.

«… شماره فروش» معروفه! میگه بیش از حقوق دوتا کارمند درآمد داره…اون میگه دوتا کارمند ،شما بگید از چند رییس بانک بیشتر! حراستی هاکجان؟ داخل بانک ها بورس های دلالی راه انداختنا!

مداحی که قتل نفس تجویزکرد!

images

ازیه شهرستان بندری خبری شنیدیم که بدن هر شنونده ای داغ میزنه و دل هرانسانی آتیش میگیره!!

مداحی که سبک صادق شیرازی را برای خود دست و پا کرده با همسر خود درگیر شده و ازاو به اجبار خواسته جنین شش ماهه اش را سقط کنه…مداح نیمچه معروف ،آقای م.غ. خودرا جزء باند حیدریون این شهرستان بندری جا زده  است.میگن همسر این آقا رفته ازش شکایت هم کرده… فعلا

لیست سی ساله درجیب روابط عمومی یکی از نهادهای مقدس استان گیلان

images

روابط عمومی یکی از نهادهای مقدس استان گیلان یک لیست سی ساله از خبرنگاران و خبرگزاریها و… زیر میز خود داره که در تمامی فراخوانهای خبری فقط از همان لیست«زیرمیزی» استفاده می کنه!

بااینکه بسیاری از رسانه های همسو در هفته چندین و چند بار خبرمربوط به آن نهاد مقدس را تیتر یک خود دارند ولی درعجبیم چرا این روابط عمومی مایل نیست لیست خودرا آبدیت کنه!

بابا رسانه های جدید روی کارآمدنا ؟! یه نگاهی به دور و برخود بیانداز! با شمام ! هم دین، هم قبله، هم جبهه، ای همه ی هم….!! بابا! صدامو داری؟!

بی وزنها کیانند؟

download

راوی می گفت: درعجبیم که غیربومی های تریبون بدست چگونه به خود اجازه می دهند در آغازین روزهای گرامیداشت هفته بسیج ، از تریبونهای مقدس ،سرداران وفرماندهان عالی دوران دفاع مقدس ، ولی نعمتان این استان و فرزندان بسیجی امام خامنه ای را در توهینی آشکار افراد بی وزن و بی مسئول و برهم زننده آرامش سیاسی دراستان معرفی کنند!

اوبا حرارت خاص می گفت: تریبونی که باید پایه هایش براساس امربه معروف بچرخد و منادی وحدت برای امت اسلام باشد، چراباید دراختیار غیربومی هایی قراربگیرد که از درتارانده شده و از پنجره ورود می کنند؟امربه معروف نیروهای دلسوخته انقلاب از مسئولین خود عین ایجاد آرامش  وموجب استحکام جامعه می شود.

فرد دیگری که ازقضا ازنیروهای مطلع ای هم بود به میان حرفهای راوی آمدو ادامه داد:آنانی که اطلاعات غلط از دیدار برخی اصولگرایان گیلان با حضرت آیت الله یزدی را به دروغ برای برخی بیوت معنوی گیلان نقل می کنند آیا خود برهم زننده آرامش سیاسی گیلان نیستند که ازتریبونها ناآرامی راتزریق میکنند؟!

این دردمند می گفت: اگه جنوبی های غیربومی اجازه دهند ؛انقلابیون استان خود بلدندکه اختلاف سلیقه های موجود با بزرگان و برخی بیوت وپدر معنوی گیلان را چگونه حل وفصل نمایند؛ آنها با هم بودن را درفتنه ۸۸تجربه کرده اند و با اقدامات شایسته خود موجب خوشحالی رهبرمعظم انقلاب شدند.

اینگونه افراد غیربومی خوب واقفند که نانشان در دوری نیروهای انقلاب بابزرگان معنوی استان بروز می شودونیز نیک می دانند که اگر پایگاههای نیروهای ولایی و حزب اللهی به هم نزدیک شوند، خیلی ها نان شان آجرمی شود و باید فلنگ خود را ببندند! . فعلاً

میرزای گیلان و دسیسه های حزبی!

download

کوچک خان ما گیلانی ها ،جنگید و شهید شد تا چشم فتنه و حامیان فتنه در داخل و خارج درآید.جنگید تا منادیان حقیقی اسلام ناب عزتمندانه روی پای خودبایستند.

وابستگان وایادی استکبارشرق و غرب رااز بدنه ی اصلی سازمان مبارزاتی خود دور کرد تا مملکت روی تفکرات ناب اداره شود.

واما امروز بعد اینهمه سال دوباره به منادیان و حامیان فتنه دردیارمیرزا حکم مسئولیت داده می شود تا«مشارکتی های منحله» کنگره و مراسم سالگرد میرزا را وارد دسیسه های حزبی خودکنن…

آقایان مسئول ! منادیان عزت و شرف؛ تریبونها ! بفرماییدتحویل بگیرید !. بزرگان معنوی گیلان؛ اینا دارن میرزا راوارد بازار بازی سیاسی خود می کنن.آقایان رسانه ی ملی که فریاد وااسلامای شماگوش هارا کرکرده؛ به فتنه گران حکم مسئولیت دادند تا «میرزا بنویس» باشند! متوجه اید؟! «میرزابنویس»!!

نویسنده: احرارگیل

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)