blank

به گزارش دیارباران، جبار کوچکی نژاد  در مورد حواشی پیرامون انتخاب وزیر علوم دولت تدبیر و امید، سیاست های مجلس شورای اسلامی را در صدور رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی بر پایه منافع مردم استوار دانست. وی گفت: نمایندگان مجلس بدون جانبداری از گروه و فرد خاصی آرای خود را به صندوق می اندازند. پیام […]

blankبه گزارش دیارباران، جبار کوچکی نژاد  در مورد حواشی پیرامون انتخاب وزیر علوم دولت تدبیر و امید، سیاست های مجلس شورای اسلامی را در صدور رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی بر پایه منافع مردم استوار دانست.

وی گفت: نمایندگان مجلس بدون جانبداری از گروه و فرد خاصی آرای خود را به صندوق می اندازند.

پیام مجلس ندای مقام معظم رهبری است

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به پیام مجلس شورای اسلامی، ندای این نهاد قانون گذار را ندای مقام معظم رهبری پیرامون انتخاب افراد اصلح برای تکیه بر مسئولیت های کشوری، برشمرد و تصریح کرد: مسئولان وزارت خانه ها باید از جنس افرادی باشند که در بزنگاه های تاریخ انقلاب را از سقوط در پرتگاه ها نجات داده اند.

کوچکی نژاد در ادامه این مطلب، افزود: سمت ها و مسئولیت های خرد و کلان در هر نهاد و وزارتخانه ای به هیچ عنوان برازنده و شایسته افرادی نیست که در پیچ تاریخی با سکوت برابر برخی جنایات علیه انقلاب اسلامی با توهم فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایرا ن تماشاگر بودند.

مجلس خود را برای مردم هزینه کرد

عضو کمیسیون آموزش و پرورش مجلس با تاکید بر اینکه مدیران و مسئولان کشوری و لشگری نباید از قبایل فتنه گران باشند، ابراز کرد: پیشرفت نظام جمهوری اسلامی بستگی به مدیریت افراد دلسوز و انقلابی دارد.

کوچکی نژاد با بیان موقعیت حساس وزارت علوم به عنوان یکی از ستون های تعالی و رشد کشور در دنیا، وزارت علوم را در دولت یازدهم نقطه چالش برانگیز معرفی کرد و گفت: نمایندگان مجلس برای اینکه هزینه ای به مردم در راستای معرفی فردی بدون صلاحیت در وزارت علوم تحمیل نشود، خود را هزینه کردند.

نویسنده: دیارباران

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)