blank

به گزارش خزراسپورت، استاندار گیلان در این مراسم گفت : مایه افتخار است که ورزشکاران گیلانی در رقابت های آسیایی اینچوان کره جنوبی درخشیدند و مدال های رنگارنگی کسب کرند . محمدعلی نجفی افزود: امیدواریم که با مهیا کردن امکانات ، جوانان و نوجوانان بیشتری به ورزش بپردازند تا شاهد افتخارات بیشتری باشیم. وی افزود: […]

blankبه گزارش خزراسپورت، استاندار گیلان در این مراسم گفت : مایه افتخار است که ورزشکاران گیلانی در رقابت های آسیایی اینچوان کره جنوبی درخشیدند و مدال های رنگارنگی کسب کرند .

محمدعلی نجفی افزود: امیدواریم که با مهیا کردن امکانات ، جوانان و نوجوانان بیشتری به ورزش بپردازند تا شاهد افتخارات بیشتری باشیم.

وی افزود: اعتقاد داریم شور ونشاطی را که رئیس جمهوری در جامعه مطرح میکنند را میتوانیم از طریق حمایت ازورزش ایجاد کنیم، توسعه ورزش همگانی نیز در چارچوب همین مسئله است.

استاندارگیلان همچنین بابیان اینکه قهرمانان ورزشی ما باید الگو باشند گفت: در کنار قهرمانی باید به ترویج روحیه پهلوانی در ورزش نیزهمت گمارد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران گیلانی باید درمیادین کشوری وبین المللی ،آن ادب ،اصالت و متانتی که در فرهنگ گیلانیان وجود دارد را در اخلاق ورزشی خود متبلور کنند.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در این مراسم گفت: از ورزشکاران، مربیان و هیات های ورزشی تقدیر و تشکر می کنم چون زحمات آنان بود که ورزشکاران توانستند در رقابت های آسیایی بدرخشند.

مسعود رهنما افزود: کسب یک مدال طلا، پنج نقره و سه مدال برنز توسط ورزشکاران گیلان یک رکورد محسوب می شود چون تاکنون ورزشکاران این استان این تعداد مدال در رقابت های آسیایی کسب نکرده بودند.

وی اظهار کرد: در رقابت های دوره گذشته مسابقات آسیایی، ورزشکاران گیلانی یک مدل طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کرده بودند که این تعداد در رقابت های اینچوان کره جنوبی به ۹ مدال افزایش یافت.

همچنین در ادامه این مراسم که با پخش چند سرود همراه بود، از ورزشکاران مدال آور استان گیلان با اهدای هدایایی تجلیل شد.

ورزشکاران گیلانی در بازی های آسیایی اینچوان کره جنوبی توانستند یک مدال طلا توسط سعید حسنی پور در کاراته، پنج نقره توسط اصغر کاردوست در بسکتبال، محمد رهبری در شمشیربازی، سعید فضل اولی و علی آقا میرزایی در قایقرانی و فرهاد رحیمی در کبدی و سه مدال برنز توسط حمیرا برزگر، نازنین ملایی و امیر رهنمای رونقی در قایقرانی کسب کنند.

 

نویسنده: خزراسپورت

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)