blank

بیستمین بسته شنیده های احرارگیل درسال ۹۳ قدری نقل و نبات ولایت عهدی امیرالمومنین(ع) برسر و روی خود پاشید؛ تا همراه با اهالی ولایتمدار غدیر جلابخش چشم و دل خود باشه. داشتیم از کنار شادیهای ملت وفادارگیلان در هفته ی پیش رو رد میشدیم که خبرنشست همگرایی اصولگرایان شادی ما رو دو چندان کرد و […]

بیستمین بسته شنیده های احرارگیل درسال ۹۳ قدری نقل و نبات ولایت عهدی امیرالمومنین(ع) برسر و روی خود پاشید؛ تا همراه با اهالی ولایتمدار غدیر جلابخش چشم و دل خود باشه. داشتیم از کنار شادیهای ملت وفادارگیلان در هفته ی پیش رو رد میشدیم که خبرنشست همگرایی اصولگرایان شادی ما رو دو چندان کرد و با این انرژی مثبت به سراغ بسته داغ خودمان رفیم … بشنوید:


 images (1)

رایزنی جمعی از اصولگرایان استان با برخی از اعضای موثر جامعه مدرسین قم

به دنبال دیدار برخی از اصولگرایان استان با آیت الله خائفی بمنظور جلب نظر معظم له برای حضور در انتخابات آتی خبرگان رهبری استان گیلان، با خبر شدیم  جمعی از طلاب و فضلای حوزه؛ اساتید دانشگاه و تعدادی از نمایندگان قشرهای مختلف اصولگرایی استان با برخی حضرات آیات در قم؛ بویژه حضرت آیت الله خائفی  عازم قم خواهند شد. جزئیات این شنیده در آینده نزدیک تقدیم می شود.

 


 4

دست به یقه شدن یه جانباز باآقای فرماندار؟!

ازشنیده های ماست که چندی پیش یکی از جانبازان ۴۰درصد(آقای .ح.ن.گ.) یکی از شهرستانهای غربی گیلان(نزدیک به رشت) برای پیگیری تقاضای خود که ظاهراً چندماه پاسخ اش به طول انجامیده بود به نزد آقای فرماندارمیره و پس ازدریافت پاسخ منفی وشاید برخورد سرد ؛ موضوع به جای باریک گشیده میشه و باآقای فرماندار دست به یقه میشه و توبکش من بکش و شاه عالم بکش!! که به هرحال خیرخواهان میرسند و ….!! میگن آقای جانباز دستگیرو سپس روانه زندان میشه!!

راست و دروغ اش به گردن راوی ولی میگن جانباز تقاضای مجوزگاراژ از فرمانداری کرده بود ! خب بابا توبا گاراژ چه کار آخه ؟! . بعد گرفتن مجوز هم قواعد خاص خودش رو داره ،درسته که شما از افتخارآفرینان نظامید ولی صبرو حوصله شما بعنوان ولی نعمتان ملت هم میتونه؛ توقع مسئولین ازشما باشه. بعدشما میرید با فرماندارنظام دریک شهرستان دست به یقه میشید که چی بشه؟! خدارو خوش میاد؟! آقای فرماندار! اگه شما هم یه مقدار صبوری پیشه کنید بد نیستا!


5

فقط تا اخذ «تایید صلاحیت» از شورای نگهبان سکوت کن!

یادتونه یکی در باب اخذ تاییدیه یه اصلاح طلب برای شورای شهر رشت گفته بود که چهار دست و پا میرم اون بالای هیات رییسه مجلس، تایید صلاحیت اش را می گیرم؟ که اتفاقاً هم گرفت! همان آقا با نغمه خوانی هایی که برعلیه مقدسات نظام ؛ نهادهای زیر نظر رهبری معظم انقلاب و حمایت هایی که از حامیان و رفقای فتنه ۸۸ داشته گویا بو برده که اوضاع(تایید صلاحیت اش) پس معرکه است لذا  رفقا و نزدیککانش بهش گفتن که اگر می خواهی برای مجلس دهم از سد شورای نگهبان بسلامت عبور کنی باید سکوت کنی و تغییر روش دهی!!

حالا! اگه دیدید برخی از نمایندگان کنونی مجلس در آینده حمله به ارکان نظام را فتیله اش را کشیدن پایین فکر نکنید تغییر ماهیت دادنا؟ دستور اینه که گاماس گاماس حرکت کنن.

تازه؛ اگه دیدید برخی اصولگرایان هم بعد «اخذ تاییدیه» شورای محترم نگهبان تغییر روش دادن و خدای نکرده، اعتدالی و کارگزارانی و انحرافی و شاید هم اصلاح طلبی (مصلحتی!!) پیشه کردند شما به خود نگیرید چون شنیدیم برخی ها میخوان از برخی ظرفیت های نان و آب دار انتخابات بهره ی کافی ببرند!! آره جانم!!

آقایان شورای نگهبان ! ملت اینگونه افراد دم دمی مزاج را قبول ندارنا!! بقول این آقا سعید ما «خواهشاً» مراقب باشید. همین…


2

تشکیل فراکسیون اصولگرایان جدید در درون فراکسیون رهروان مجلس!

شنیدیم بعد از استیضاح فرجی دانا که مجلس رأی به عزلش داد برخوردهای چندگانه رهبران (هاشمی نسب) فراکسیون رهروان مجلس در استیضاح ، بد جوری حال اعضای اصولگرای این فراکسیون را گرفته بخصوص حوادث نشست صبح روز استیضاح  واینکه برخی اعضای «هاشمی نسب» هیات رییسه فراکسیون تلاش کردند تا استیضاح از دستور خارج شود. قضیه تعهد فرجی دانا در آخرین دفاعیات، تعهد معاون اول رییس جمهور به لاریجانی در حاشیه جلسه استیضاح و نیز سخنان لاریجانی درلحظات پایانی و قبل ازآغاز رای گیری رو که به یاد دارید؟

حالا برخی اصولگرایان عضو این فراکسیون که یکی از «نمایندگان گیلان»هم جزءشورای رهبری این فراکسیون نوپا هست تصمیم گرفتند فراکسیون جدید تشکیل دهند! میگن تا کنون ۵۰عضو این فراکسیون تعهد داده اند و امضاءکرده اندو… باید قدری به انتظار نشست و دید  سرانجام چه می شود!


6

من از حضور آیت الله خائفی استقبال می کنم

موتور هواداران کاندیداهای خبرگان رهبری کم کم داره  شتاب می گیره. بازار گمانه زنی ها هم در استان هر روز داره داغ تر میشه. گروههای فعال موجود در استان با تند شدن فعالیت های انتخاباتی شان برای مجلس دهم حالا دیگه نیم نگاهی هم به نفرات مطرح برای خبرگان رهبری در گیلان  دارند. آخه این دو انتخابات قراره با هم برگزار بشه.

شنیدیم در یه نشستی (که یکی از حضرات بزرگوار گیلان که خود از نمایندگان کنونی مجلس خبرگان رهبری نیزهستند) ازهردری سخنی به میان آمد تارسیدند به حضور آیت الله خائفی برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از گیلان که ایشان فرموده باشند آیت الله خائفی را می شناسم. ایشان از هرجهت شایسته هستند من از حضور آیت الله خائفی برای گیلان استقبال می کنم.

نویسنده: احرارگیل

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)