به گزارش زبان گویا، کانون مشوقین باشگاه پرسپولیس یاد و خاطره پیروزی ۶ بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در ۱۶ شهریور ۱۳۸۲ را گرامی داشت و به همین منظور مراسمی را برگزار کرد. در این مراسم مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در کنار مشاور وزیر صنعت و ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل حضور […]

به گزارش زبان گویا، کانون مشوقین باشگاه پرسپولیس یاد و خاطره پیروزی ۶ بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در ۱۶ شهریور ۱۳۸۲ را گرامی داشت و به همین منظور مراسمی را برگزار کرد.

در این مراسم مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در کنار مشاور وزیر صنعت و ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل حضور داشت.

همچنین افرادی چون همایون بهزادی، علی پروین، حمید جاسمیان، ضیا عربشاهی، رحیم یوسفی، محمد صادقی و جمعی دیگر از پیشکسوتان پرسپولیس حضور داشتند.

داریوش خواجه‌‌نوری، خواننده ترانه پرسپولیس نیز در این مراسم آهنگ‌هایی را اجرا کرد.

مسئولان برگزاری این مراسم از برخی پیشکسوتان استقلال نیز دعوت کرده بودند که البته آنها از حضور در آن عذرخواهی کرده و به نوعی سر باز زدند.

از حاشیه های مراسم سالگرد ۶ تایی ها می توان به نصب یک بنر با تصاویر بازیکنان دربی سال ۱۳۵۲ اشاره کرد. همچنین بنر دیگری نیز وجود داشت که در آن تصویر تیم هایی که تاکنون پرسپولیس به آنها ۶ گل زده، قرار گرفته است. ضمن اینکه تصویر احمدپور و نفر، دو خبرنگار ورزشی که چندی قبل از دنیا رفتند نیز دیده می شود.

مراسم با بیان تاریخچه ای از دربی سال ۵۲ توسط مهدی حدادپور پیگیری شد و در ادامه نیز جاسمیان و بهزادی خاطراتی از آن دیدار را عنوان کردند.

این مراسم ساعت ۱۲:۲۰ دقیقه آغاز شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

نویسنده: زبان گویا