به گزارش خزراسپورت، اعضای شورای روستای بهدان که زیر نظر بخش سنگر شهرستان رشت است و شهرک صنعتی رشت در این منطقه فعالیت دارد با حضور در تمرین تیم فوتبال داماش گیلان مبلغی را با مساعدت و درخواست فرمانداری رشت برای گذران امور تیم به داماش کمک کردند! در این حضور، تعدادی از اعضای شورای […]

به گزارش خزراسپورت، اعضای شورای روستای بهدان که زیر نظر بخش سنگر شهرستان رشت است و شهرک صنعتی رشت در این منطقه فعالیت دارد با حضور در تمرین تیم فوتبال داماش گیلان مبلغی را با مساعدت و درخواست فرمانداری رشت برای گذران امور تیم به داماش کمک کردند! در این حضور، تعدادی از اعضای شورای بهدان، مجد معاون فرماندار رشت و همچنین بخشدار سنگر حضور داشتند. لازم به ذکر است تمرینات داماش گیلان از ابتدا و طی ۵۰ روز گذشته در زمین ورزشی صنایع شیر ایران –  پگاه واقع در شهرک صنعتی رشت برگزار شده است.

حال ذکر این نکته کافی است، تا زمانیکه باشگاه داماش در اوج حضور داشت بسیاری از مدیران ورزشی و سیاسی برای گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان این تیم همیشه حاضر بودند اما از وقتی که، به قول معروف، داماش به زمین گرم خورد برخی ها که فراموشش کردند و برخی دیگر از مدیران و مسئولین هم یاد گرفته اند که برای کمک، بر سر تمرین این تیم حاضر شوند ولی فقط  با بازیکنان همدردی می کنند. نمی دانم اگر قصد و نیت کمک در این مدیران نهفته است چرا سر تمرینات تیم می روند، چرا سری به هیئت فوتبال یا اداره کل ورزش و جوانان نمی زنند تا ببینند نحوه کمک باید چگونه باشد؟ این حرکتها جز اینکه ذهن های بیدار را به سمت عوام فریبی مدیران ببرد چیز دیگری عایدی نخواهد داشت.

این می شود که در برهوت حرکت سازنده برای داماش، اعضای روستای بهدان می آیند در اوج نداری و نیاز خود به تیم داماش بی چشم داشت کمک مالی می کنند.

بعضی ها واقعا باید خجالت بکشند از این حرکت بهدانی ها!!!

نویسنده: خزراسپورت