blank

به گزارش خزر، روز گذشته خبر جدایی حسین کعبی در نیم فصل لیگ جاری از سپیدرود مطرح شد. خبری که خیلی زود مصاحبه چند وقت پیش کعبی را به ذهن تداعی می کرد و این سوال را به وجود می آورد که چه شد که مدافع سپیدرود که تا چندی پیش می گفت با پیراهن […]

به گزارش خزر، روز گذشته خبر جدایی حسین کعبی در نیم فصل لیگ جاری از سپیدرود مطرح شد. خبری که خیلی زود مصاحبه چند وقت پیش کعبی را به ذهن تداعی می کرد و این سوال را به وجود می آورد که چه شد که مدافع سپیدرود که تا چندی پیش می گفت با پیراهن سپیدرود از فوتبال خداحافظی خواهد کرد، به یکباره تصمیم به خداحافظی در نیم فصل گرفت؟!

نکته قابل تامل دیگر در اظهارات کعبی نهفته است. وی که مدعی آن است که علت اصلی جدایی اش دوری از خانواده و مشکلات شخصی بوده در قسمت دیگری از اظهارات خود می گوید: از لحاظ مالی هم وضعیت پیچیده ای داریم و بازیکنان به من که کاپیتان هستم مراجعه می‌کنند اما خسته شدم از اینکه دیگر حنایم رنگی ندارد!

آیا کعبی با این اظهارات قصد برجسته نمودن مشکلات مالی سپیدرود را دارد تا فشار بر شورای شهر رشت برای کمک به این باشگاه ورزشی افزایش یابد؟ کعبی که در چند پاراگراف قبلی مصاحبه خود علت جدایی اش را مشکلات خانوادگی می داند، به یک باره حرف از این می زند که بازیکنان سپیدرود برای حل مشکلات مالی به او مراجعه می کنند و او دیگر حنایش رنگی ندارد!!

این روزها لابی فوتبال در شورای شهر رشت قصد دارد تا کمک میلیاردی به سپیدرود و داماش را به تصویب برساند. در مقابل اما بدهکاری بیش از هفتصد میلیاردی شهرداری رشت و عقب افتادن حقوق چندماهه پرسنل و معوقات حق بیمه کارکنان شهرداری مهمترین مانع بر سر راه این هزینه کرد از بودجه بیت المال است.اعتراض سایر هیات های ورزشی به توزیع ناعادلانه اعتبارات هم بر موانع افزوده است.

آیا ممکن است انتشار گسترده خبر جدایی کعبی از سپیدرود و القای تلویحی این موضوع به ذهن خوانندگان که نارضایتی مالی علت اصلی جدایی کعبی می باشد، حربه ای از سوی لابی فوتبال باشد تا شورای شهر رشت را مجاب به تصویب سریع تر کمک میلیاردی به فوتبال نماید. آن هم در شرایطی که شهرداری با بدهکاری چند صد میلیاردی روبرو بوده و به شدت از بابت عدم پرداخت به موقع حقوق و حق بیمه پرسنل خود در مضیقه قرار دارد؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)