blank

به گزارش خزر، مدافع سپیدرود رشت عنوان کرد که پیش از فرارسیدن تعطیلات نیم فصل لیگ برتر با توجه به شرایط سختی که دارد از این تیم جدا خواهد شد. حسین کعبی که به همراه سپیدرود رشت در لیگ دسته اول حاضر بود و پس از صعود سرخپوشان به لیگ برتر قراردادش را تمدید کرد […]

به گزارش خزر، مدافع سپیدرود رشت عنوان کرد که پیش از فرارسیدن تعطیلات نیم فصل لیگ برتر با توجه به شرایط سختی که دارد از این تیم جدا خواهد شد.

حسین کعبی که به همراه سپیدرود رشت در لیگ دسته اول حاضر بود و پس از صعود سرخپوشان به لیگ برتر قراردادش را تمدید کرد تا به عنوان کاپیتان در سمت راست خط دفاعی جایگاه غیرقابل تسخیر داشته باشد اعلام کرد با توجه به دلایلی که در ادامه می‌خوانید، نمی‌تواند به حضور در شهر رشت ادامه بدهد و به زودی جمع شاگردان علی نظرمحمدی را ترک می‌کند.

به گزارش ایلنا، کعبی درباره مصدومیتی که در دیدار برابر پدیده دچارش شده بود و شرایط بهبودش گفت: داخل عضله پایم پاره شده و این موضوع را جایی عنوان نکردم. با این شرایط در دیدار دوستانه پس از مصدومیت شدید در بازی پدیده بازی کردم و مشکلی نداشتم. شرایط سختی برای بازی برابر پارس جنوبی داشتم و ترجیح دادیم بازی نکنم. بابد ببینم پزشک تیم چه تصمیمی برای این موضوع خواهد گرفت. هنوز بعد از چند وقت برایم عجیب است که چرا در پرچم کرنر ورزشگاه سردار جنگل میلگرد کار شده بود؟ فعلا فیزیوتراپی انجام می‌دهیم و کبودی مصدومیت هنوز وجود دارد.

کاپیتان سپیدرود با اعلام خبر جدایی‌اش از سپیدرود ادامه داد: تصمیم گرفتم به دلیل مشکلات شخصی از سپیدرود جدا شوم. شرایط خیلی سختی دارم و دوری از خانواده‌ام برایم دشوار است. همین جا از مردم رشت به خاطر این تصمیم عذرخواهی می‌کنم ولی واقعا نمی‌توانم اینگونه ادامه بدهم. شرایط تیم و مشکلات شخصی‌ام این را به من منتقل می‌کرد که در پایان فصل به این تصمیم برسم اما بعد از بازی با ذوب آهن یا بعد از بازی با پرسپولیس این کار را انجام می‌دهم. این نیست که الان به فکر خداحافظی باشم و هنوز این تصمیم را نگرفته ام. یک سال و سه ماه می‌شود که در شهر رشت حضور دارم و این تنها به دلیل مردمان خوب این شهر بوده که همیشه به من لطف داشتند.

مدافع سرخپوشان گیلانی بیان کرد: به خاطر شخصی و مالکی و موضوعی در این شهر نماندم و دوری‌ام از فرزندم برایم سخت است. بهترین خاطره های زندگی‌ام در شهر رشت است. خداحافظی من فقط با مردم رشت است، فعلا به دنبال بازی کردن هستم و برای چندمین بار می‌گویم که دوری از خانواده مجبورم کرد این کار را بکنم. اگر روزی از سپیدرود جدا شوم سریعا به تیمی نمی‌روم و از طرفی حالا حالاها به فکر خداحافظی نیستم.

کعبی افزود: از لحاظ مالی هم وضعیت پیچیده ای داریم و بازیکنان به من که کاپیتان هستم مراجعه می‌کنند اما خسته شدم از اینکه  دیگر حنایم رنگی ندارد! به هر مسئولی و هر کسی که شما فکر کنید درخواست کردم که برای کمک به تیم اقدام کنند اما این اتفاق نیفتاد. من برای جوانان و پیرمردهایی که به ورزشگاه می‌آیند این تلاش ها را انجام دادند. چون از مسئولین جواب نگرفتم، اسمی از آنها مطرح نمی‌کنم. نمی‌دانم دیگر باید چه کاری انجام می‌دادم. من همه چیز را کنار گذاشتم و برای موفقیت سپیدرود تلاش کردم.  به دنبال استراحت نیستم و اگر قصدم این بود بعد از دو فصل دوری از لیگ به فوتبال نمی‌آمدم. بعضی ها در حقم ظلم کردند و قطعا به نتیجه‌اش می‌رسند. تیمم را قلبا دوست داشتم که به همراه بازیکنان به شهر جم سفر کردم. بعضی ها در استان خوزستان به من بی انصافی کردند و خدا حق من را می‌گیرد.

بازیکن باسابقه سرخپوشان گیلانی درباره آینده این تیم در فصل جاری که اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، عنوان کرد: امتیازها در جدول رده بندی نزدیک است و نیم فصل دوم بازی های سخت تری داریم. در روزهای سخت همه چیز مشخص می شود. فعلا هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و نباید بعضی‌ها خودشان را جدا بدانند باید سرمان پایین باشد و بدانیم که این تیم مردمی است. برد برای همه است و باخت هم همینطور. باید پشت این تیم باشند تا لیگ برتری باقی بماند. من باید با مسئولان صحبت کنم و راضی هستم که به جای من بازیکنی به این تیم بیاید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)