به گزارش اعتدال شرق، نشست ستاد مرکزی هفته دولت همزمان با بیست وچهارم مرداد سالروز استقرار دولت تدبیر وامید به ریاست استاندار گیلان برگزار شد. دکتر نجفی در این نشست با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر با توجه به فرصت باقیمانده تا آغاز زمان برگزاری هفته دولت گفت: دستگاه های اجرایی برای انعکاس مطلوب […]

به گزارش اعتدال شرق، نشست ستاد مرکزی هفته دولت همزمان با بیست وچهارم مرداد سالروز استقرار دولت تدبیر وامید به ریاست استاندار گیلان برگزار شد.

دکتر نجفی در این نشست با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر با توجه به فرصت باقیمانده تا آغاز زمان برگزاری هفته دولت گفت: دستگاه های اجرایی برای انعکاس مطلوب ونوآورانه خدمات نظام فقط به فاصله زمانی دوم تا هشتم شهریور اکتفا نکنند بلکه میتوانند به مناسبت بیست وچهارم مرداد به استقبال هفته دولت بروند واز خدمات وتلاشهایشان برای مردم بگویند.

وی با اشاره به اینکه هفته دولت امسال با شعار آرامش وامید برگزار میشود گفت : فرمانداران ومدیران دستگاه های اجرایی باید در اطلاع رسانی هایشان با محور قرار دادن این شعار راهبردی ضمن ترسیم وضعیت کنونی کشور در مقایسه با دوره زمانی مشابه وبیان دستاوردها،افق کاری وچشم انداری که دولت قصد دارد با همکاری مردم وسایر قوا به آن برسد را مدنظر قرار دهند.

استاندار گیلان - هفته ی دولت، فرصت مغتنم برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی است

 

 وی افزود :گرامیداشت یادوخاطره شهدای کارمند ،تجلیل از کارمندان نمونه تهیه گزارش عملکرد یکساله با نوآوری ووبهره گیری از ظرفیت موثر رسانه های توانمند ،حضور در نماز های جمعه وگزارش مستقیم به مردم ،بررسی ارائه خدمات رایگان در صورت امکان واستفاده از ظرفیت نخبگان ودانشگاهیان برای بیان دستاوردهای دولت ازچارچوبهای کلی اجرای این برنامه ها باشد.

 

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد:درویژه برنامه های هفته دولت باید تلاش کنیم شادابی ونشاط اجتماعی در جامعه از طریق ارائه گزارش اقدامات نظام افزایش یابد.

 

استاندار گیلان همچنین توجه به مفاهیم عمیق فرهنگی را در اجرای برنامه های هفته دولت مورد تاکید قرار داد.

استاندار گیلان - هفته ی دولت، فرصت مغتنم برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی است

وی تاکید کرد : اگرچه دولتها در مقاطع مختلف با گرایشهای سیاسی متفاوت در کشور بر سر کار می آیند اما مجموع عملکرد آنان منجر به ترسیم کلیت عملکرد نظام میشود و بر این اساس هفته ی دولت ، فرصت مغتنم برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی و مرور خدمات آن است.

دکتر نجفی با قدردانی از صدا و سیما و رسانه ها برای انعکاس عملکرد قوای سه گانه به نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم یوم ا… ها اشاره کرد و گفت : این شورا در برگزاری این مراسم با همکاری دستگاههای اجرایی با پیگیری مناسب وارد کار میشود .

استاندار گیلان همچنین توجه به مفاهیم عمیق فرهنگی را در اجرای برنامه های هفته دولت مورد تاکید قرار داد.
در این نشست همچنین هر یک از اعضاء به بیان نقطه نظرات خود در مورد برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته دولت پرداختند .

استاندار گیلان - هفته ی دولت، فرصت مغتنم برای نشان دادن کارایی نظام اسلامی است

 

نویسنده: اعتدال شرق