blank

به گزارش خزر، محمدابراهیم خلیلی، شهردار اسبق رشت در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال در تهران، در خصوص اینکه در حال حاضر به چه کاری مشغول است، گفت: بحث حضور بنده چند شهرداری مطرح بود اما تصمیم بنده بر این بود […]

به گزارش خزر، محمدابراهیم خلیلی، شهردار اسبق رشت در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال در تهران، در خصوص اینکه در حال حاضر به چه کاری مشغول است، گفت: بحث حضور بنده چند شهرداری مطرح بود اما تصمیم بنده بر این بود که در حال حاضر از تهران خارج نشوم. زمانی که از رشت آمدم مشاور شورای شهر تهران بودم. بنده به هرحال نیروی وزارت کشور هستم.

http://uupload.ir/files/vv2z_img_4152.jpg

شهردار اسبق رشت در خصوص اعلام بدهی ۷۳۰ میلیارد تومانی شهرداری رشت در هفته گذشته، گفت: زمانی که از رشت آمدم کتاب شست و سومین شهردار را به رشته تحریر در آوردم. در آن کتاب مطالبی که در شهرداری رشت می گذرد را آورده ام. در مدیریت شهرهای بزرگ و در مدیریت امروز که به آن مدیریت نوین گفته می شود و شهرهای پیشرفته هم توانستنه اند از این گذر پیشرفت کنند چند بحث مطرح است. اول اینست که ما در اداره شهرها نیاز به یادگیری علم جهانی هستیم. شهرها با شعار و نظریه پردازی مدیریت نمی شود. امروز شهرها باید بر اساس داشته های خودشان برنامه ریزی کنند. این حجم از بدهی اعلام شده قطعا مربوط به بدهی هایی است که اسناد آن موجود و محاسبه شده است و قطعا بدهی واقعی شهرداری رشت بسیار بیشتر از این حرفها است.

http://uupload.ir/files/vhr5_img_4154.jpg

وی اضافه کرد: زمانی که ما براساس داشته هایمان برنامه ریزی نمیکنیم چنین اتفاقاتی رخ میدهد، زمانی که بودجه حدود هزار میلیارد تومانی بسته می شود درحالی که درآمد شهرداری ۴۰۰ میلیارد تومان است، در واقع یک اشتباه استراتژیک بزرگ اتفاق افتاده است. اگر مدیران هنرمند هستند درامدها را افزایش دهند. خرج کردن که هنر نیست.

شهردار پیشین رشت افزود: قرارداد با یونسکو در زمان بنده نوشته شده بود و کوچکترین موضوع آن بحث شهرخلاق خوراک و غذا بود و کارهای بسیار مهمتری می توانست صورت گیرد اما امروز به ساده ترین موضوع آن چسبیده ایم.

http://uupload.ir/files/0sj_img_4155.jpg

http://uupload.ir/files/2vw2_img_4160.jpg

http://uupload.ir/files/8ux9_img_4163.jpg

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)