blank

به گزارش خزر، سید عباس صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، با تاکید بر لزوم حمایت ویژه از رسانه های استانی، گفت: رسانه های استانی دارای پتانسیل ویژه هستند و نقش مهمی در تربیت […]

به گزارش خزر، سید عباس صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، با تاکید بر لزوم حمایت ویژه از رسانه های استانی، گفت: رسانه های استانی دارای پتانسیل ویژه هستند و نقش مهمی در تربیت خبرنگاران را بر عهده دارند.

http://uupload.ir/files/krod_img_5460.jpg

وی توانایی اثرگذاری رسانه های استانی را در جامعه هدف خود بسیار بالا دانست و افزود: بسیاری از این رسانه ها بدون چشمداشت مالی و تنها به علت علاقه به استان و هم استانی هایشان فعالیت می کنند.

وزیر ارشاد با بیان اینکه غرفه خزرآنلاین یکی از زیباترین غرفه های استانی است، این غرفه را متمایز از سایر غرفه های نمایشگاه دانست و گفت: این زیبایی وامدار اصالت خانه های گیلانی و سلیقه منحصر به فرد مردم گیلان است.

http://uupload.ir/files/8wlj_img_5470.jpg

صالحی در پایان عملکرد اداره کل ارشاد گیلان را رضایت بخش خواند و گفت: ارشاد گیلان در جلب رضایتمندی اصحاب رسانه نسبت به سایر استان ها تراز مثبت و عملکرد بسیار خوبی داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)