blank

به گزارش خزر، استاد محمد شمس لنگرودی عصر امروز در نخستین روز آغاز بکار نمایشگاه مطبوعات میهمان غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین تنها نماینده رسانه های استان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال بود. استاد شمس لنگرودی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص جایگاه امروزی ادبیات در رسانه، […]

به گزارش خزر، استاد محمد شمس لنگرودی عصر امروز در نخستین روز آغاز بکار نمایشگاه مطبوعات میهمان غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین تنها نماینده رسانه های استان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال بود.

blank

استاد شمس لنگرودی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص جایگاه امروزی ادبیات در رسانه، گفت: جایگاه امروزی ادبیات در مطبوعات و رسانه ها رو به افول نهاده است. نقش و جایگاه ادبیات امروز در رسانه های مکتوب و مجازی بسیار کاهش یافته و کمرنگ شده است. امروز فضای مجازی بخش عظیمی از رسانه ها را در بر گرفته و شاهد آن هستیم که متاسفانه جامعه امروزی ما از ادبیات و هنر بسیار دور شده است و در این میان رسانه ها بیشترین نقش را در زنده نگهداشتن ادبیات خواهند داشت.

وی ادامه داد: می خواستم جهان را به قواره ی رویاهایم در آورم، رویاهایم به قواره ی دنیا در آمد. تنها آرزویم این است که روزی جهان لبریز از آرامش، عشق، صلح و لبخند باشد که این مهم قطعا با کمک ادبیات در جهان رقم خواهد خورد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)