blank

به گزارش خزر و به نقل از گیل خبر، در حالی که روز چهارشنبه قرار بود استانداران جدید در جلسه هیات دولت معرفی شوند به دلیل طولانی شدن مباحث مطرح شده به جلسه آینده موکول شد. در این میان آنچه جلب توجه است انتصاب اجتمالی سید احمد حسینی در این جلسه به عنوان استاندار چهارمحال […]

به گزارش خزر و به نقل از گیل خبر، در حالی که روز چهارشنبه قرار بود استانداران جدید در جلسه هیات دولت معرفی شوند به دلیل طولانی شدن مباحث مطرح شده به جلسه آینده موکول شد. در این میان آنچه جلب توجه است انتصاب اجتمالی سید احمد حسینی در این جلسه به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری بود.

رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری نیز با تایید این خبر گفته بود: گزینه معرفی شده تجربیات مدیریتی بسیار خوب و قابل قبولی دارد چون در همه سطوح وزارت کشور از بخشداری، فرمانداری و معاون سیاسی استانداری را تجربه کرده و شخص مجرب و کار بلدی است.

وی همچنین از نقش مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در اقناع نمایندگان استان که به دنبال گزینه بومی بودند پرده برداشت و گفت: حسینی فردی شناخته شده است که مورد تایید هیئت وزیران نیز می باشد که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سفری که شنبه گذشته به استان داشت از وی به نیکی یاد کرد. اردشیر نوریان نماینده شهرکرد نیز انتصاب یک فرد غیر بومی را قطعی دانسته بود.

با این حال سید احمد حسینی هرچند سالها در گیلان زندگی کرده است و سابقه معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان در دولت اصلاحات و همچنین ریاست ستاد انتخابات روحانی در گیلان را عهده دار بوده ولی اصالتا کرمانشاهی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)