blank

به گزارش خزر، چندی پیش و پس از انتخاب حسین غلام نیا به عنوان شهردار فومن اسنادی منتسب به وی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از خروج غیرمجاز کالاهایی از انبار علوم پزشکی در زمانی را داشت که وی به عنوان مسئول انبار در علوم پزشکی فعالیت می کرده است. در همین راستا، […]

به گزارش خزر، چندی پیش و پس از انتخاب حسین غلام نیا به عنوان شهردار فومن اسنادی منتسب به وی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از خروج غیرمجاز کالاهایی از انبار علوم پزشکی در زمانی را داشت که وی به عنوان مسئول انبار در علوم پزشکی فعالیت می کرده است.

در همین راستا، حسین غلام نیای فومنی، شهردار جدید فومن در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با بیان اینکه این ماجرا مربوط به سال ۸۱ بوده است، گفت:  بنده پس از آن مسئولیت های متعددی داشته ام که تایید صلاحیت های لازم نیز صورت گرفته است، پس این نامه ها معنا ندارد.

وی تاکید کرد: این لیست صحت نداشته و اگر صحت داشت به بنده صلاحیت داده نمی شد. بنده از سال ۸۱ مدیر بوده ام و همچنان مدیر هستم و شاید ۵ بار یا بیشتر از وزارت خانه تایید صلاحیت گرفته ام. این موضوعات غرض ورزی است و متاسفانه وقتی می بینند کسی کار میکند در این استان چنین کارهایی انجام می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)