به گزارش دیارمیرزا، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» با تشریح جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس افزود: در جلسه غیرعلنی صبح امروز، آقای حمید چیت چیان وزیر نیرو درباره مشکلات آب رسانی به ۶ هزار روستای کشور سخنانی ایراد کرد که برخی از نمایندگان در پایان سخنان وی، خواستار استیضاح وزیر نیرو شدند. وی گفت: وزیر نیرو […]

جعفرزاده- موافقت رهبر انقلاب با برداشت ۵میلیون دلار ازصندوق توسعه ملیبه گزارش دیارمیرزا، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» با تشریح جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس افزود: در جلسه غیرعلنی صبح امروز، آقای حمید چیت چیان وزیر نیرو درباره مشکلات آب رسانی به ۶ هزار روستای کشور سخنانی ایراد کرد که برخی از نمایندگان در پایان سخنان وی، خواستار استیضاح وزیر نیرو شدند.

وی گفت: وزیر نیرو در پاسخ به درخواست استیضاح این افراد عنوان کرد که پولی برای انجام کارهای عمرانی در وزارت نیرو وجود ندارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: برخی نمایندگان خواستار برداشت از صندوق توسعه ملی شدند که آقای لاریجانی رییس مجلس برداشت از آن را خلاف قانون دانست و اعلام کرد برای اینکه بتوانیم به این ۶ هزار روستا آب رسانی کنیم و از صندوق توسعه ملی برداشت کنیم، به خدمت مقام معظم رهبری رفتیم و ایشان با برداشت ۵ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای آب رسانی به این روستاها موافقت کردند.

نویسنده: دیارمیرزا