به گزارش احرارگیل، ما رسانه ها گاهی از سر «ذوق زدگی»!! وقتی خبری ابتدا و یا تنها به آدرس ما ایمیل میشه آنقدر دستپاچه میشیم که خیلی اوقات اصل آیین نگارش و رتبه بندی و تعاریف هر یک از ابعاد خبر دریافتی را نادیده می گیریم! اول به خودمون «احراریها» گیر بدیم که چند بار […]

حکایت خبر «اختصاصی » یکی از سایت های گیلانی!به گزارش احرارگیل، ما رسانه ها گاهی از سر «ذوق زدگی»!! وقتی خبری ابتدا و یا تنها به آدرس ما ایمیل میشه آنقدر دستپاچه میشیم که خیلی اوقات اصل آیین نگارش و رتبه بندی و تعاریف هر یک از ابعاد خبر دریافتی را نادیده می گیریم! اول به خودمون «احراریها» گیر بدیم که چند بار مشاهده شده اختصاصی ها غلط املایی داشته و یا درانتخاب تیترها انگار کف گیر به ته دیگ می خوره و به چه کنم چه کنم گرفتار میشیم!

…حالا به خبر یکی از سایت هایی که چندی پیش بایه سایت پرمخاطب دیگه کری پیداکردند که … و شما مثل شهردار رشت! غیر بومی هستید! به خبر اختصاصی شون توجه کنید:

درپی درگذشت اخوی نماینده معزز ولی فقیه در گیلان /پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به آیت الله قربانی+تصویر

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی ؟؟؟؟ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت حاج غلامعلی قربانی اخوی آیت الله قربانی نماینده معزز ولی فقیه در گیلان پیام تسلیتی خطاب به ایشان ارسال کردند.

ملاحضات:برداشت ما ازاین حادثه، چندجمله است که امیدواریم دوستان ما برما ببخشند. اگه این رخ داد بر روی پیام معظم له رسانه ای نمی شد چه بسا کام فرومی بستیم. رسم امانت داری یکی از مهمترین وظایف ما رسانه ای هاست که باید در دریافت و سپس حفظ آن دقت کنیم. الحمدوالله دوستان ما در آن سایت  به این مهم اهتمام دارند.

خب دوست عزیز! که اخیراً بیشتر از گذشته به شما علاقمند شدیم! اختصاصی تعریف خاصی داره ها؟ برداشت ها از «اختصاصی» این است که کار «تولید» خود شما باشه، نه اینکه….

تازه به گزارش سایت شما هم نمیشه خواند، چرا که خود دارای منبع است و باید نقل به منبع بشه، چه برسه به اختصاصی!! پیام حضرت آقا و آن را اختصاصی خواندن؟!

ببیند (+تصویرتان چقدرجالب بود!!) اصلاًتصویری غیراز« تصویربزرگ مردگیلان »آنهم درحاشیه ی متنی که «سند» نوشتاری حضرت آقا بودمشاهده شد/!! خب می گفتید: +آرم سایت ما؟!

…  آیا منظوراین بود که خبررا دفترمحترم حضرت آقا ،فقط به « دیار» شما ارسال داشته اند؟ که اگه چنین است این سوال پیش میاد که پس صدا و سیما و سایر جراید و رسانه ها خبر مذکور را از شما دریافت داشته اند که پشت سر هم دارن اطلاع رسانی می کنن؟! که اگه چنین است آنها چرا نقل به منبع (که شماباشید!) نمیکنن؟!/…و باز با عرض پوزش

نویسنده: احرارگیل