به گزارش رشت پرس، مرد جنایتکاری که با انگیزه‌ای سرقت یک زوج جوان را پس از بیهوشی با آب میوه مسموم، به قتل رسانده بود و اجساد را آتش زده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.  اوایل سال ۹۲ یک مورد آتش‌سوزی عمدی که منجر به مرگ دوتن از اعضای یک خانواده شده بود، […]

به گزارش رشت پرس، مرد جنایتکاری که با انگیزه‌ای سرقت یک زوج جوان را پس از بیهوشی با آب میوه مسموم، به قتل رسانده بود و اجساد را آتش زده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

 اوایل سال ۹۲ یک مورد آتش‌سوزی عمدی که منجر به مرگ دوتن از اعضای یک خانواده شده بود، به پلیس آگاهی رشت اعلام شد.

به دنبال این موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی در محل جنایت حضور پیدا کردند و در تحقیقات اولیه خود دریافتند که زن و شوهر جوانی توسط افرادی ناشناس ابتدا به قتل رسیده و سپس در حمام منزل جسدشان به آتش کشیده شده‌ است که منجر به حریق منزل مسکونی نیز می‌شود.

کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی رشت در گام بعدی خود و جمع‌آوری اطلاعات و اقدامات فنی و پلیسی توانستند متهم اصلی پرونده را که توسط یکی از اهالی محل در شب حادثه دیده شده بود را شناسایی و حکم بازداشت وی را از مقام قضایی دریافت کنند.

در ادامه با بازداشت شدن متهم که «فرید» نام داشت و از اقوام مقتولین نیز بود، پرده از راز جنایت هولناک برداشته شد، «فرید» در پلیس آگاهی پس از رویارویی با مدارک و مستندات پلیس لب به سخن گشود و به قتل زن و شوهر جوان با انگیزه سرقت اعتراف کرد.

«فرید» در اعترافات خود در بیان جزئیات شب حادثه گفت: آن شب با طرح و نقشه قبلی به عنوان مهمان با همسرم وارد خانه مقتولین شدیم و پس از چند ساعت شب نشینی من با ترفند آب میوه مسموم به قرص خواب‌آور به مقتولین و همسرم آنان را بیهوش کرده و سپس اقدام به استعمال مواد مخدر از نوع شیشه کردم.

قاتل بی‌رحم ادامه داد: پس از بیهوش کردن آنها با بستن دست و پای مقتولین با وارد کردن ضرباتی توسط جسم سخت به سرشان زن و شوهر جوان را به قتل رساندم و در ادامه جسدشان را به داخل حمام برده و به آتش کشیدم.

«فرید» در ادامه گفت: سرانجام پس از جمع کردن اموال با ارزش منزل مقتولین همسرم را از خواب بیدار کرده و با یکدیگر از محل جنایت گریختیم و من همه ماجرا را در بین راه برای همسرم بازگو کردم.

گفتنی است، همسر متهم پس از بازداشت گفته‌های همسرش را تائید کرد و سرانجام پس از بازسازی صحنه قتل با دستور مقام قضایی هر دو متهم با قرار وثیقه روانه زندان شدند.

نویسنده: رشت پرس

۰/۵ (۰ نظر)