گزارشات خبرنگار ما از سطح شهر خبر می‌دهد که آقا زاده ها، خواهر زاده‌ها، برادرزاده‌ها و سایر زاده‌ها بیشتر از دیگران ندای استاندار دولت تدبیر و امید را لبیک گفته‌اند و شبانه‌روز درحال ملاقات چهره‌های سیاسی استان هستند و از دیدنشان سیر نمی‌شوند. خبرنگار ما گزارش می‌دهد که پس از اعلام استاندار، فوج فوج، جوانان […]

گزارشات خبرنگار ما از سطح شهر خبر می‌دهد که آقا زاده ها، خواهر زاده‌ها، برادرزاده‌ها و سایر زاده‌ها بیشتر از دیگران ندای استاندار دولت تدبیر و امید را لبیک گفته‌اند و شبانه‌روز درحال ملاقات چهره‌های سیاسی استان هستند و از دیدنشان سیر نمی‌شوند.

خبرنگار ما گزارش می‌دهد که پس از اعلام استاندار، فوج فوج، جوانان جویای کار با مقامات استانی جلسه برگزار می‌کنند و تا این لحظه تعداد مشاوران درخواستی از تعداد پرسنل ادارات استان بیشتر شده است!

خبرهای غیررسمی از اداره ثبت احوال استان نیز، حاکی از مراجعه فزاینده برخی از جوانان، جهت تغییر در شناسنامه و استفاده از صغر سنی برای استفاده جامعه از آنان در قالب مشاورین جوان می‌باشد.

در همین رابطه خبرنگار ما گفتگویی تلفنی داشته با یکی از مشاورین بالقوه استان گیلان:

– خبرنگار: سلام قربان. وقت شما بخیر

– مشاور: سلام و درود به همه مسئولین محترم و تبریک بمناسبت فرا رسیدن ایام. بنده تازه از جلسه بیرون آمده‌ام و قرار است دوباره به جلسه بعدی بروم. لطفا سریع سوالاتتان را بپرسید.

– خبرنگار: چشم. می‌خواستم بپرسم ویژگی خاص شما چیست؟

– مشاور: جوان هستم و از نیروی شادابی و جوانی و انرژی زیاد بهره‌مندم.

– خبرنگار: خب این را که همه جوانها دارند!

– مشاور: مال بنده فرق می‌کند. در ضمن بنده پسر …. هستم. شما ایشان را نمی‌شناسید؟! در کودکی آقا دایی بنده هم با …. هم‌بازی بوده است.

– خبرنگار: آها! شما تحصیلاتتان چقدر است؟

– مشاور: من هم مانند بسیاری از جوانان با استعداد فارغ التحصیل مهندسی آبیاری گیاهان دریایی از دانشگاه پس‌پوشت‌کلا هستم.

– خبرنگار: سابقه کاری هم دارید؟

– مشاور: عرض کردم جوان هستم. بلطف دوستان یکسری سابقه کاری سوری جور شده است اما اگر سابقه داشتم که دنبال مشاوره نبودم!

– خبرنگار: با این تحصیلات می‌خواهید مشاور کدام اداره بشوید؟

– مشاور: با توجه به تخصصم، توانایی برعهده گرفتن سمت مشاور استاندار، اداره جهاد کشاورزی، جنگلبانی، آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب، صنعت و معدن و برق منطقه‌ای را هم دارم.

– خبرنگار: ببخشید ادارات مرتبط با گیاهان و آب را در تخصص(!) شما پیدا کردیم، اما چطور قرار است مشاور برق و صنعت بشوید؟

– مشاور: ما برای پیروزی این دولت هزینه‌های زیادی دادیم. الان آقادایی یکی از دوستان یک مقام خیلی مهمی دارند که قرار است پدر با ایشان صحبت کنند و از بنده و دوستانم بعنوان مشاور در کنار ایشان استفاده بشود.

خبرنگار ما اکنون افسردگی گرفته و در بیمارستان بستری شده است!

نویسنده: کارشناس آگاه

۰/۵ (۰ نظر)