به گزارش زیتون خبر، وب سایت دشتویل در آخرین بروز رسانی خود نوشت: چند ماهی است که در اکثر روزها در هنگام غروب آنتن همراه اول قطع شده و موجب نارضایتی مردم دهستان دشتویل شده است و دلیلش هم ورود مسافرین به مناطق تفریحی دهستان باشد که در هنگام غروب و روزهای تعطیل به اوج […]

مسئولان بارها در شبکه باران قول رفع مشکلات را داده اند اما عملی نکرده اندبه گزارش زیتون خبر، وب سایت دشتویل در آخرین بروز رسانی خود نوشت: چند ماهی است که در اکثر روزها در هنگام غروب آنتن همراه اول قطع شده و موجب نارضایتی مردم دهستان دشتویل شده است و دلیلش هم ورود مسافرین به مناطق تفریحی دهستان باشد که در هنگام غروب و روزهای تعطیل به اوج خود می رسد.

شرکت مخابرات برای اینکه بتواند پوشش آنتن همراه اول را افزایش دهد از دکلی که برای تلفن های بی سیمی طراحی شده است کمک گرفته؛ به همین خاطر این دکل پاسخگوی این همه مشترک نیست و لذا در هنگام غروب آنتن آن قطع شده و در ساعت های اولیه شب دوباره به روال عادی بر می گردد.

متأسفانه مردم دهستان دشتویل علیرغم اینکه با کمبود امکانات مواجه هستند، خرابی همین امکانات محدود نیز بر مشکلات آن ها می افزاید، و رفع آن شاید ماه ها طول بکشد. نمی دانم مسئولین چرا به فکر مناطق محروم نیستند و فقط قول دادن بدون عمل را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

بارها و بارها مسئولین در جمع مردم این دهستان یا برنامه های شبکه باران قول حل مشکلات را داده اند اما تقریباً مردم مطمئنند که این کار عملی نمی شود یا عملی شدن آن چندین سال یا چند دهه طول خواهد کشید. به طور مثال نماینده های مجلس و فرمانداران مختلفی قول گاز رسانی روستای دشتویل را تا پایان سال داده اند و چند سال از این پایان سال ها می گذرد اما خبری از گاز نیست و امیدواریم پایان سال جاری از نعمت گاز برخوردار شویم.

آیا با توجه به اینکه امروزه امکانات جزء لاینفک زندگی بشر بوده و نبود امکاناتی از قبیل: گاز، اینترنت، مسیر ارتباطی مناسب و همچنین داشتن فقط ۵ شبکه تلویزیونی آنالوگ، پوشش بسیار ضعیف امواج رادیویی، آنتن دهی نامناسب اپراتور های همراه اول و ایرانسل، نداشتن هیچگونه امکانات تفریحی و ورزشی شایسته این مردم است؛ مردمی که به فرموده امام خمینی (ره) مسئولین باید قدر آنان را بدانند؛ زیرا آن ها ولی نعمتند.

ما از مسئولین شهرستان رودبار دعوت می نماییم تا فقط و فقط یک شبانه روز زندگی در این دهستان را تجربه کنند تا شاید اندکی مشکلات ما را لمس کنند.

خرابی آنتن دهی همراه اول بهانه شد تا باز هم مشکلات روستا را از این تریبون باز گو کنم و امیدواریم این بار مسئولین به فکر ما افتاده و کاری برای مردم دهستان دشتویل انجام دهند.

نویسنده: زیتون خبر