به گزارش خبرآزاد، نماینده محترم لاهیجان به درستی شایبه های این انصراف که امروز در جامعه به خصوص رشت مطرح است را بیان فرمودند.با توجه به عملکرد دکتر تامینی در دور اخیر و شکست  وابستگان ایشان در انتخابات اخیر شورا در رشت و لشت نشا صحبت از ریزش نیرو و تضعیف وضعیت استراتژیک ایشان در […]

به گزارش خبرآزاد، نماینده محترم لاهیجان به درستی شایبه های این انصراف که امروز در جامعه به خصوص رشت مطرح است را بیان فرمودند.با توجه به عملکرد دکتر تامینی در دور اخیر و شکست  وابستگان ایشان در انتخابات اخیر شورا در رشت و لشت نشا صحبت از ریزش نیرو و تضعیف وضعیت استراتژیک ایشان در رشت در بسیاری از مجامع مطرح گردیده است .از سویی شایعات مربوط به وضعیت جسمی ایشان که ان شاالله حقیقت نداشته باشد نیز شنیده می شود.جدا از نقدهای جدی مطرح بر عملکرد نماینده اول رشت در مجلس که با آرای قاطع به عنوان نماینده رشت انتخاب گردید باید به این نکته اشاره کرد که تصمیم ایشان اگر به صورت جدی و عملی باشد می تواند به نوعی حکایت از تیزهوشی و سیاست ورزی ایشان در شناخت وضعیت جامعه و به قول فوتبالی ها خداحافظی در اوج باشد.اما سوالی که در این زمینه از نماینده محترم لاهیجان مطرح است این است که ایشان با توجه به مسایل و معضلاتی که بر شمردند چه راه کاری برای حل مشکلات دارند.نماینده محترم لاهیجان که در ابتدا با شعار اصلاح طلبی وارد عرصه رقابت برای انتخابات گردیدند وبه طور ناگهانی اصول گرایی را مد نظر قرار دادند و امروزه از معضلات ۸ سال گذشته به درستی سخن می گویند در طول این مدت احساس نکرده بودند که مسیر حرکت دولت قبلی به اینجا ختم می شود؟جنابعالی به عنوان مشاور معاون پارلمانی دولت نهم چرا امروز به فکر انتقاد از سیاستهای فرهنگی و اقتصادی و سیاسی دولت قبل افتاده اید؟بخشی از نظرات شما در گفتگو با خبرآنلاین در بیستم شهریور نود و یک را مرور می کنیم:

آقای احمدی نژاد چند ویژگی دارد، که محل تامل است. اولینش استقامت در هدف است و هدفش برای او از همه چیز مهمتر است، حرف درستی است. البته این حرف بدین معنی نیست که خدای نکرده هدف های غیر دینی داشته باشد ولی در اینکه وقتی به نتجه ای می رسد، تغییر رویه نمی دهد، حرف درستی است.
برخی عناوین دیگری را برای این ویژگی در نظر گرفتند و می گویند ایشان لجباز است. به نظر من ثبات و پایداری در اهدافش تحسین بر انگیز است. به هر صورت مردم به کسانی علاقمند هستند که روی حرفی که می زند، بایستد. خیلی از آدمها هستند که حرفهایی می زنند ولی نمی شود اطمینان کرد این حرفها اجرایی شود.
درباره دوستانش هم این ویژگی را دارد که اگر به امری باور داشته باشد، نمی شود نظر او را تغییر دادن سخت است، مگر اینکه باورش را تغییر دهید. این تغییر باور هم زمانبر است.از جهت مردمی بودن هم کم نظیر است. واقعا وقت می گذارد، کار می کند و برای مشکلات مردم قصه می خورد.

آقای ندیمی عزیز تمامی انتقاداتی که شما امروز مشاهده کرده و بیان می فرمایید ما قبلا با پوست و گوشت و استخوان مان لمس کرده ایم.زمانی که شما نیمه پر لیوان رییس جمهور را تبرک می دیدید ما  بارها از خالی بودن لیوان مردم می گفتیم.جنابعالی معضلات را بیان فرموده اید کاش کمی هم برایمان از راه کارهایتان بگویید.شما در این نوشته از مشکلان نمایندگان گفته اید .اما این مشکلات ریشه در دشواریهایی دارد که جامعه با آنها روبروست.ووظیفه نماینده حل آنهاست.شما که قصد انصراف ندارید چه برنامه هایی ارایه می فرمایید؟قطعا نمایندگی دشواریهای بسیاری خواهد داشت اما باور کنید در گذشته هم دشواریهای  بسیاری داشته است.بسیار بوده مواردی که نماینده مجلس باید بر خلاف نظر دولت و با چشم پوشی بر بسیاری از ارتباطات در جهت دفاع از حق مردم بایستد.بسیار بوده مواردی که قطعا مخالفت با لوایح و سیاستهای دولت هزینه های سنگینی داشته است.اما متاسفانه با سکوت بسیاری از دوستان همراه بوده.دوستانی که امروز زبان به نقد عملکرد دولت گذشته می گشایند که چندان دشوار نیست و راه آینده را سخت می بینند.بله راه آینده سخت و دشوار است و نیاز به شجاعت پذیرش مسوولیت و وفای به عهد بسته با امام و انقلاب و مردم دارد.کاش تمامی نمایندگان قبل از تفکر کاندیداتوری به تواناییشان در این مسیر بیاندیشند.« … وَ أَوفُوا بِالعَهدِ إنَّ العَهدَ کانَ مَسئُولـاً » (سوره‌ مبارکه‌ إسراء آیه ۳۴)….

نویسنده: خبرآزاد

۰/۵ (۰ نظر)