به گزارش عصر تدبیر، همسر مصطفی تاج‌زاده در حاشیه مراسم ختم پدر محسن آرمین در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه “آقای تاج‌زاده مبتلا به انواع بیماری‌ها شده و تاکنون برای هیچ‌کدام از آن‌ها اقدامی صورت نگرفته است”، ادعا کرد: سه‌شنبه هفته گذشته او را بدون هماهنگی قبلی به بهانه انجام مراحل درمانی جلوی درب مطب […]

به گزارش عصر تدبیر، همسر مصطفی تاج‌زاده در حاشیه مراسم ختم پدر محسن آرمین در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه “آقای تاج‌زاده مبتلا به انواع بیماری‌ها شده و تاکنون برای هیچ‌کدام از آن‌ها اقدامی صورت نگرفته است”، ادعا کرد: سه‌شنبه هفته گذشته او را بدون هماهنگی قبلی به بهانه انجام مراحل درمانی جلوی درب مطب پزشک معالج برده‌اند در حالی‌که پزشک مربوطه تنها عصر روزهای یکشنبه و چهارشنبه در مطب خود حضور دارد.

وی همچنین با بیان اینکه “در حال حاضر تنها من به عنوان همسر آقای تاج‌زاده می‌توانم به ملاقات ایشان در زندان بروم”، خاطرنشان کرد: هیچ‌کدام از بستگان درجه یک وی حتی پدر، مادر و فرزندانش نمی‌توانند با وی در زندان ملاقات کنند.

همسر تاج‌زاده به فعالیت برخی رسانه‌ها برای متهم کردن تاج‌زاده در حادثه کوی دانشگاه اشاره کرد و گفت:‌ آقایان در روزنامه‌های مختلف علیه آقای تاج‌زاده افاضات می‌کنند. یکی از روزنامه‌ها گزارش مفصلی در مورد نقش ایشان در کوی دانشگاه به چاپ رسانده است اما خود آقای تاج‌زاده معتقد است که عده‌ای به دنبال زمینه‌سازی برای پرونده‌سازی جدید هستند.

محتشمی‌پور با بیان اینکه “اجرای قانون تنها خواسته آقای تاج‌زاده است”، به پرونده شکایت برخی دستگاه‌های نظامی و امنیتی علیه مصطفی تاج‌زاده اشاره کرد و افزود: دادگاه مربوط به این پرونده بدون حضور آقای تاج‌زاده برگزار شد و یک سال حکم حبس را صادر کرد. آقای تاج‌زاده به دلیل اعتقاد بر غیرقانونی بودن این دادگاه در آن حضور پیدا نکرده بود.

وی در پایان با اشاره به اصل ۱۶۸ قانون اساسی تصریح کرد:‌ طبق قانون اساسی دادگاه مربوط به آقای تاج زاده باید به صورت علنی و با حضور هیات منصفه برگزار می‌شد اما به دلیل غیرعلنی بودن این دادگاه آقای تاج زاده در این دادگاه حضور پیدا نکرد و حکم صادره را فاقد اعتبار می‌داند.

نویسنده: عصر تدبیر