به گزارش دیارمیرزا، وی با بیان اینکه حس می‌شود سبقه ‌ی سیاسی استیضاح‌ شونده‌ها بیشتر مد نظر است تا سبقه‌ی اجرایی آن‌ها، افزود: در هرصورت در وضعیت حال حاضر فکر نمی‌کنم زمان مناسبی برای این موضوع باشد و شخصا مخالف استیضاح هستم و برخلاف اظهار نظرها بنده موافق آقای فرجی دانا هستم و عملکرد ایشان […]

جعفرزاده- مخالف استیضاح هستمبه گزارش دیارمیرزا، وی با بیان اینکه حس می‌شود سبقه ‌ی سیاسی استیضاح‌ شونده‌ها بیشتر مد نظر است تا سبقه‌ی اجرایی آن‌ها، افزود: در هرصورت در وضعیت حال حاضر فکر نمی‌کنم زمان مناسبی برای این موضوع باشد و شخصا مخالف استیضاح هستم و برخلاف اظهار نظرها بنده موافق آقای فرجی دانا هستم و عملکرد ایشان را بسیار مثبت میدانم.

جعفرزاده همچنان درمورد استیضاح دیگر وزرا اظهار داشت: در کار همه‌ی وزرا نقاط قوت و ضعف وجود دارد. موضوعی که مورد اهمیت است جامعه است، افکار عمومی از ما سوال می‌پرسند که مجلس به قول خودش در حال انجام وظایفش است، پس چرا در مقابل تخلفات هزار برابری دولت گذشته، مجلس سکوت کرده بود؟ ما برای این سوال منطقی مردم و افکار عمومی هیچگونه جوابی نداریم.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: ایراداتی که همکارانم در مجلس بیان می‌کنند هزار برابر آن در دولت نهم و دهم وجود داشت پس چرا آن‌ موقع مطرح نمی کردند؟ ما الان نمیتوانیم پاسخگوی این سوالات باشیم به هرحال شرایط کشور مناسب نیست و جامعه هم مخالف استیضاح است. اما با کمال تاسف موضوع استیضاح‌ها از سوی استیضاح کنندگان جدی است.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی جامعه بیکاری جوانان است، گفت: الان باید زمان وفاق، همدلی، همگرای و هم‌افزایی باشد. مشکل مردم موضوعاتی نیست که ما بخاطر آنها وزرا را استیضاح می کنیم، مشکل مردم اشتغال جوانان است به همین خاطر مجلس باید همه تلاش خود را بگذارد تا مشکل جوانان را حل کند.

جعفرزاده در خصوص سکوت مجلس در مورد مشکلات گذشته، افزود: ما در حال حاضر نمی‌توانیم به افکار عمومی پاسخ بدهیم. در هشت سال خرابی‌های که در دولت گذشته اتفاق افتاد همین مجلس بود که سکوت کرد و الان در هشت ماه از دولت خواسته‌هایشان را مطالبه می‌کنند که این موضوع را افکار عمومی به هیچ‌عنوان از ما قبول نمی‌کند. استیضاح حتی اگر صرف وظیفه هم باشد این سوال بدون پاسخ می‌ماند که چرا این وظیفه در هشت سال گذشته احساس نشد؟

نویسنده: دیارمیرزا