به گزارش صومعه سرا، غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی نیمه تمام زیادی در شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: با تخصیص اعتبارات به این شهرستان، سعی در اتمام این پروژه‌ها است. وی افزود: میزان اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استانی سال ۹۳ به این شهرستان ۴۸ میلیارد و ۷۱۶ میلیون ریال است، […]

اجرای ۱۰ پروژه عمرانی برای توسعه شهرستان صومعه‌سرابه گزارش صومعه سرا، غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی نیمه تمام زیادی در شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: با تخصیص اعتبارات به این شهرستان، سعی در اتمام این پروژه‌ها است.

وی افزود: میزان اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استانی سال ۹۳ به این شهرستان ۴۸ میلیارد و ۷۱۶ میلیون ریال است، که برای توسعه صومعه‌سرا باید اولویت‌بندی را با توجه به اعتبارات انجام داد.

فرماندار صومعه‌سرا گفت: با کارگروه‌های کوچکی که در فرمانداری شهرستان تشکیل شد، برنامه‌ریزی شده است تا میزان اعتبارات مورد نیاز برای ادارات مشخص شود و مابقی بودجه را با تعامل ادارات کل خود دریافت کنند.

رجبی با بیان اینکه ۵۰ درصد اعتبارات دو درصد نفت خام و گاز، به مناطق محروم اختصاص داده شد که صومعه‌سرا جزو این شهرستان‌ها است، تصریح کرد: ۵۰ درصد دوم برای عموم مردم استان و مناطق محروم اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اجرای ۱۰ پروژه شاخص و کلیدی به منظور توسعه شهرستان،خاطرنشان کرد: چهار خطه کردن کلیدبر به ملکسر، کنار گذر تولم شهر، تقاطع غیر هم‌سطح چهار راه خاکیان و شبکه جمع‌آوری فاضلاب بهداشتی شهر صومعه‌سرا از جمله پروژه‌های عمرانی این شهرستان است.

فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: طرح آبرسانی به شهر صومعه‌سرا، اجرای طرح هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار و تهیه طرح هادی روستاهی بالای ۲۰ خانوار از دیگر پروژههای در دست اجرا است.

رجبی اظهار کرد: سالن تشریح صومعه‌سرا و احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان هم پروژه‌های نیمه تمامی است که باید تا شش ماهه اول سال ۹۴ به اتمام برسد.

نویسنده: صومعه سرا