به گزارش عصر تدبیر، کریم توکل نیا معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این خبر افزود: گروه صنعتی پارس خزر تولیدکننده انواع لوازم خانگی برقی در رشت به عنوان واحد صنعتی نمونه کشوری در سالجاری انتخاب شد. وی افزود: در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن که دهم […]

به گزارش عصر تدبیر، کریم توکل نیا معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این خبر افزود: گروه صنعتی پارس خزر تولیدکننده انواع لوازم خانگی برقی در رشت به عنوان واحد صنعتی نمونه کشوری در سالجاری انتخاب شد.

وی افزود: در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن که دهم تیرماه با حضور رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤولان کشوری در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد از شرکت پارس خزر با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل بعمل آمد.

وی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن یکی از شرکتهای متعلق به گروه صنعتی پارس خزر بعنوان واحد صنعتی نمونه استانی نیز انتخاب شده است.

براساس اعلام معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن در استان گیلان از ۳۰ برگزیده صنعتی، معدنی و صنفی تقدیر بعمل خواهد آمد

نویسنده: عصر تدبیر