به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی گفت: میزان اعتبارات تملک دارارئی‌های سرمایه‌ای استانی سال ۹۳ به این شهرستان چهل و هشت میلیاردو ۷۱۶ میلیون ریال است. فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی نیمه تمام زیادی در شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: با تخصیص اعتبارات به این شهرستان، سعی در اتمام این پروژه‌ها است. وی، افزود: […]

فرماندار رشت بودجه صومعه سرا را اعلام کردبه گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی گفت: میزان اعتبارات تملک دارارئی‌های سرمایه‌ای استانی سال ۹۳ به این شهرستان چهل و هشت میلیاردو ۷۱۶ میلیون ریال است.

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی نیمه تمام زیادی در شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: با تخصیص اعتبارات به این شهرستان، سعی در اتمام این پروژه‌ها است.

وی، افزود: میزان اعتبارات تملک دارارئی‌های سرمایه‌ای استانی سال ۹۳ به این شهرستان چهل و هشت میلیاردو ۷۱۶ میلیون ریال است.

فرماندار صومعه‌سرا گفت: با کارگروه‌های کوچکی که در فرمانداری شهرستان تشکیل شد، برنامه‌ریزی شده است تا به هر اداره چه میزان اعتبار تعلق بگیرد.

رجبی با بیان اینکه ۵۰ درصد اعتبارات دو درصد نفت خام و گاز، به مناطق محروم اختصاص داده شد که صومعه‌سرا جز این شهرستان‌ها است، تصریح کرد: ۵۰ درصد دوم برای عموم مردم استان و مناطق محروم اختصاص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: چهار خطه کردن کلیدبر به ملکسر، کنار گذر تولم شهر، تقاطع غیر هم‌سطح چهار راه خاکیان و شبکه جمع‌آوری فاضلاب بهداشتی شهر صومعه‌سرا از جمله پروژه‌های عمرانی این شهرستان است.

فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: طرح آبرسانی به شهر صومعه‌سرا، اجرای طرح هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار و تهیه طرح هادی روستاهی بالای ۲۰ خانوار از دیگر پروژههای در دست اجرا است.

وی اظهار کرد: سالن تشریح صومعه‌سرا و احداث ساختمان فرمانداری این شهرستان هم پروژه‌های نیمه تمامی است که باید تا شش ماهه اول سال ۹۴ به اتمام برسد.

 

نویسنده: واران نیوز