به گزارش انزلی کلاب، در پی پیگیری های سایت انزلی کلاب، سر انجام جلسات دوره چهارم شورای اسلامی شهر انزلی به همت اعضای محترم شورا به صورت علنی برگزار میگردد. اما ضعف اطلاع رسانی دقیق در خصوص تاریخ و دستور جلسات زمینه برای عدم استقبال شایسته مردمی را فراهم ساخته است. لذا با خبر باشید […]

به گزارش انزلی کلاب، در پی پیگیری های سایت انزلی کلاب، سر انجام جلسات دوره چهارم شورای اسلامی شهر انزلی به همت اعضای محترم شورا به صورت علنی برگزار میگردد.

شما هم دعوتید !!!

اما ضعف اطلاع رسانی دقیق در خصوص تاریخ و دستور جلسات زمینه برای عدم استقبال شایسته مردمی را فراهم ساخته است. لذا با خبر باشید که  فردا، پنجشنبه ظهر مورخ ۱۲ تیر ماه  ساعت (۱۲ ظهر)، جلسه ی علنی شورای شهر با محور رسیدگی به مسائل مربوط به میراث فرهنگی شهرستان با حضور مدیر کل سازمان میراث فرهنگی استان گیلان ، نماینده مردم شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان انزلی و شهردار بندرانزلی در ساختمان مرکزی شورای اسلامی شهر واقع در خیابان نواب برگزار می گردد.
از تمام همشهریان عزیز دعوت می شود که در این جلسه حضور به عمل آورده و یا سوالات مربوط به مسائل میراث فرهنگی  و سوالات مرتبط با مسائل شهری  را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنند تا توسط خبرنگار انزلی کلاب به اطلاع اعضای شورای رسانده و پاسخ آن را دریافت نمائیم.

از همه علاقه مندان به میراث و آثار فرهنگی و تاریخی شهرستان انزلی خواهشمندیم با حضور در این جلسه به غنای آن افزوده و به مثمر ثمر تر بودن جلسات شورای شهر کمک کنند.

شهر خوب، شهری است که شهروندان خوبی دارد

اصلاح فرد، اصلاح جامعه

نکته: ساعت جلسه از ساعت ۱۰ صبح به ساعت ۱۲ ظهر تغییر یافت

 

نویسنده: انزلی کلاب