به گزارش زیتون خبر، جمعی از کارگران و پرسنل شهرداری لوشان به دلیل عدم دریافت حقوق شش ماهه خود در شهرداری لوشان دست به تجمع زدند. نماینده کارگران و پرسنل شهرداری لوشان در گفتگو با خبرنگار زیتون خبر، گفت: امروز سومین روزی است که قریب به ۷۵ نفر از نیروهای خدمات شهر، نقلیه، آتش نشانی، […]

به گزارش زیتون خبر، جمعی از کارگران و پرسنل شهرداری لوشان به دلیل عدم دریافت حقوق شش ماهه خود در شهرداری لوشان دست به تجمع زدند.

نماینده کارگران و پرسنل شهرداری لوشان در گفتگو با خبرنگار زیتون خبر، گفت: امروز سومین روزی است که قریب به ۷۵ نفر از نیروهای خدمات شهر، نقلیه، آتش نشانی، فضای سبز، اداری و… شاغل در شهرداری لوشان به دلیل دریافت نکردن حقوق شش ماهه خود در محوطه شهردای لوشان دست به تجمع می زنند.

وی ادامه داد: این کارگران و پرسنل به دلیل دریافت نکردن حقوق معوقه خود در ماه مبارک رمضان حتی قدرت خرید یک نان برای سفره سحر و افطار خود ندارند.

این نماینده کارگان و پرسنل معتصب شهرداری لوشان، ابراز نمود: به فرمانداری، استانداری مشکلات را انعکاس داده ایم و سه روز در شهرداری لوشان تجمع کرده ایم اما مسئولان شهرستان، استان و شورا یک بار نپرسیدند درد شما چیست؟ از فرمانداری و استانداری هم نیامدند بپرسند شماچه مشکلی دارید.

وی اضافه کرد: اگر یک مسئول یک ماه حقوق نگیرد سرکار نمی رود، اگر یک مسئول حقوق نگیرد و نان سر سفره نداشته باشد خانواده آنها چه برخوردی با او خواهند کرد، با این شرایط یکبار خود را جای کاگران ببینند.

این کارگر شهرداری با بیان اینکه نانوایی های شهر لوشان هم دیگر نان نسیه هم به ما نمی دهند، بیان نمود: برخی از کارگران مستاجر هستند و ماها اجاره خانه پرداخت نکرده اند و صاحب خانه ها می خواهند اثاثیه منزل را به خیابان بیاندازند.

وی تصریح نمود: برخی از کارگران از دی ماه و برخی نیز قبل از آن تاکنون حقوق دریافت نکرده اند، پول بیمه پزسنل هم واریز نشده و بازنشستگان شهرداری نیز هنوز سنوات نگرفته اند.

این نماینده کارگران و پرسنل از بی توجهی مسئولان شهرستان نسبت به تجمع سه روزه کارگران ابراز گلایه کرد و گفت: شورای شهر حتی یکبار نیامد از کارگان بپرسد مشکل شما چیست موقع رأی گرفتن کارگران خوب بودند اما الان می گویند به ما مربوط نیست.

وی متذکر شد: شش ماه کار کنیم حقوق نگیریم، حرف بد بشویم و به داد ما هم کسی نرسد.

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

تجمع سه روزه کارگران شهرداری لوشان

 

نویسنده: زیتون خبر