blank

خزرآنلاین: قاسم قموشی رامندی یکی از بازیکنان جوان استقلال بود که فصل گذشته در تمرینات این تیم شرکت می‌کرد. این بازیکن که نامش تنها برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در لیست استقلال قرار داشت، برای نخستین بار در یک بازی رسمی در دیدار مقابل الریان قطر به میدان رفت و به قول خودش عملکرد خوبی […]

خزرآنلاین: قاسم قموشی رامندی یکی از بازیکنان جوان استقلال بود که فصل گذشته در تمرینات این تیم شرکت می‌کرد. این بازیکن که نامش تنها برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در لیست استقلال قرار داشت، برای نخستین بار در یک بازی رسمی در دیدار مقابل الریان قطر به میدان رفت و به قول خودش عملکرد خوبی داشت. این بازیکن شهرستانی با مشکلات زیادی در تهران زندگی می‌کرد و حتی برخی مواقع پول خوردن غذا هم نداشت.

رامندی، درباره نخستین تجربه‌ بازی کردنش برای استقلال در دیدار مقابل الریان قطر اظهار داشت: پیش از این دیدار، بزرگ‌ترهای تیم از ما حمایت کردند و چون برد و باخت این بازی تاثیری نداشت، بازی خوبی انجام دادیم. باید از همه بازیکنان استقلال به خصوص حنیف عمران‌زاده که حمایتم کردند، تشکر کنم.

بازیکن استقلال با تشکر از امیر قلعه‌نویی که به بازیکنان جوان میدان داد، تصریح کرد: اگر بگویم که برای این دیدار استرس نداشتم، دروغ گفته‌ام. امیرخان پیش از بازی به ما گفت که از این فرصت‌ها دیگر پیدا نمی‌کنید؛ پس بروید و بهترین بازی‌تان را انجام دهید تا همه توانایی شما را ببینند.

وی با اشاره به مشکلاتی که در این فصل داشت، گفت: خانه ما در قزوین بود و من مجبور بودم شب‌ها در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی که قشرهای مختلف حضور داشتند، زندگی کنم. برخی زمان‌ها برای شرکت در تمرین استقلال کار می‌کردم تا پول توجیبی‌ داشته باشم. موقعی که تمرینات استقلال در کمپ بود با مترو و تاکسی خودم را به محل تمرین می‌رساندم و این اواخر هم که تمرینات به زمین شماره ۲ آزادی منتقل شد، با اتوبوس BRT به میدان آزادی و از آنجا با مینی‌بوس به زمین شماره ۲ می‌رسیدم.

رامندی ادامه داد: موقعی که به استقلال آمدم هیج صحبتی درباره پول با من نشد و به غیر از چند مورد که به همه پاداش دادند، یک ریال هم از استقلال نگرفتم. روزهایی را سپری کردم که پول غذا خوردن نداشتم. شاید باور نکنید که برخی مواقع با خوردن سیب‌زمینی آب‌پز در تمرینات شرکت می‌کردم. با این شرایط، همه تلاشم را در تمرینات انجام می‌دادم که جزو بهترین‌ها باشم.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: هیچ موقع از مشکلات برای بازیکنان و کادر فنی صحبتی نکردم و آنها نمی‌دانستند که در سرما و گرما چطور خودم را به محل تمرین می‌رساندم و یا شب‌ را کجا سپری می‌کنم. روزهای ابتدایی که به استقلال آمدم خیلی استرس داشتم اما ۳ ماه آخر قصل با شرایط عادت کرده و با بازیکنان دوست شده بودم.

وی افزود: پس از خدا، پدرم خیلی برای من تلاش کرد. باید مشکلاتم را با مسئولان استقلال در میان می‌گذاشتم، چرا که روزهای سختی را پشت سر گذاشتم./تسنیم

نویسنده: گفت‌وگو با قاسم قموشی رامندی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)