blank

در این اوضاع نابسامان، عابدینی مدیر عامل داماش که اصلی ترین مقصر بوجود آمدن چنین وضعیت اسفناکی برای تنها نماینده شهرباران در لیگ برتر فوتبال کشور بشمار می رود باز هم با غوغا سالاری و نقش آفرینی جوی را بوجود آورده که خود را محق و دیگران را مقصر قلمداد نماید. وی که تمام شهرت،محبوبیت […]

در این اوضاع نابسامان، عابدینی مدیر عامل داماش که اصلی ترین مقصر بوجود آمدن چنین وضعیت اسفناکی برای تنها نماینده شهرباران در لیگ برتر فوتبال کشور بشمار می رود باز هم با غوغا سالاری و نقش آفرینی جوی را بوجود آورده که خود را محق و دیگران را مقصر قلمداد نماید.

وی که تمام شهرت،محبوبیت و زندگیش را مدیون بودن و زیستن با فوتبال می باشد بعنوان یک فرد همیشه طلبکار هر از چندگاهی زمانی شرایط را بر وفق مرادش نمی بیند با ترفندی تاریخ گذشته بازی جدید را شروع می نماید تا بدین شیوه بتواند از عده ای غیر ورزشی امتیازات متعدد ورزشی اخذ نموده جایگاه کذایی خود را در سیستم بیمار فوتبال گیلان مستحکمتر نماید!!

عابدینی که در جامعه بزرگ و قابل احترام فوتبال کشور به مدیر هزینه نه درآمد مشهور است باید بداند اینگونه حرکات تا وقتی جواب می داد که افراد غیر متخصص و کم سواد در راس مدیریتهای کلان تصمیم گیری استان داستانهای هزار و یک شب و خیال پردازانه اش را شیرین پنداشته با لالایی این مدیر گران قیمت چرتشان می گرفت و هر چه او می گفت آنان بدون هیچ حرفی می پذیرفتند!! زیرا اکنون با ورود نسل جدید مدیران توانمند، تحصیل کرده ، باتجربه و بومی مطمئنا به زودی شاهد فروپاشی قلعه کریستالی ایشان در فوتبال گیلان خواهیم بود.

  • بازیکنانی که در بدترین شرایط قرار دارند؟!

میلیونرهای زاغه نشین بهترین لقب برای بازیکنان داماش با قراردادهای چندصد میلیونی و دریافتی های ناچیز می باشد!! باید پذیرفت شرایط روحی و روانی بازیکنان به دلیل عدم دریافت مطالباتشان بسیار نامناسب بوده و این مسئله مشکلاتی را حتی برای سرمربی داماش بوجود آورده است.

افشین ناظمی با تائید این موضوع می گوید: چطور می توان بازیکنانی را که از لحاظ روانی آماده تمرین و بازی نیستند در شرایط ایده آل نگه داشت در تیم ما عده ای از نفرات از دست صاحب خانه هایشان بدلیل عدم پایبندی به تعهدات مالی مکانی که در آن سکنا گزیده اند فراری هستند !

بسیاری از بازیکنان در زندگی شخصی خود به دریافت مبلغ قراردادشان نیازمندند کادر فنی هم در سه سال گذشته ریالی دریافتی ندارد حالا ما چطور می توانیم با این وضعیت تفکراتمان را متمرکز تمرین و بازی کنیم این بازیکنان فقط در حرف قرارداد چندصدمیلونی بسته اند در عمل حال و روز مالی اشان از یک فرد عادی هم بدتر است.

  • جلسه ای برای فریب افکار عمومی؟!

عابدینی که دستهایش خالی و حسابهای شخصی اش پر از پول است مطمئن باشید بیشتر علاقه مند است دستش در جیب دیگران باشد تا خودش!! به همین جهت تنها راه برون رفت داماش از وضع موجود را انداختن توپ به زمین مسئولان سیاسی و ورزشی استان برشمرده باز هم با یک صحنه سازی جدید با برگزاری جلسه ای در دفتر مدیر کل اداره ورزش و جوانان گیلان در هفته گذشته توانست همه چیز را به نفع خود تغییر دهد.

آن چه از این نشست به بیرون درز کرده حکایت از آن دارد که وی از دوستان حاضر در جلسه درخواست یک میلیارد تومان پول برای اداره تیم تا پایان فصل و پیگیری مذاکراتش با نماینده قوه قضاییه به خاطر در اختیار گرفتن مکانی از اموال مه آفرید خسروی در یکی از بازارهای تهران جهت رهن واجاره به درخواست کنندگان برای تامین هزینه های جاری تیم در سال آینده را نموده است.

البته از قرار معلوم در ابتدای این جمع دوستانه وقتی نماینده یکی از ارگانهای نظارتی بدون تعارف وجود عابدینی را در سمت مدیر عاملی داماش دلیل اصلی عدم همکاری قوه قضاییه برای کمک به باشگاه عنوان کرد وی با صدای بلند به صحبتهای این فرد اعتراض کرده جلسه را با ناراحتی ترک گفت هر چند با پا در میانی تامینی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی و راهنما مدیر کل اداره ورزش مجددا برروی صندلیش آرام گرفت.

در خاتمه جلسه هم خروجی این گفتگوی دو ساعته بر همگان پوشیده ماند؟!

  • و حرف آخر؟

آیا براستی زمان آن فرا نرسیده یکی از عابدینی سوال کند دستاورد حضور چندین ساله وی در باشگاه داماش چه بوده جزء هزینه های میلیاردی آن هم از حسابهای پر از پول بنگاه اقتصادی به نام داماش که مدیرانش وی را به عنوان یک فرد ورزشی برای آن مجموعه انتخاب کرده اند ؟!

ایشان کدام اسپانسر را بعد از آن داستان اختلاس معروف برای کمک به باشگاه جذب نموده اند که اکنون مدعی سینه چاک داماش هستند آیا شرایط تاسف بار داماش در حال حاضر حاصل سیاستهای نادرست عابدینی نمی باشد.چرا این آقا دوست ندارد در هیچ شرایطی سمت مدیرعاملی را ترک نماید آیا این شبه برانگیز نیست.

نویسنده: علیرضا هوشیاری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)