blank

شما چه فکر می کنید؟ آیا این پاک کردن صورت مسئله نیست، تماشاگر به ورزشگاه نیاید که مبادا فحاشی صورت گیرد؟ برنامه نود پخش نشود که مبادا خطای دیگران را نشان دهد؟ پخش مستقیم نشود که مبادا شعارهای نامناسبی شنیده شود؟ این بود راه حل شما آقای مالک؟ پس کلا بگوییم کسی املا ننویسد تا […]

شما چه فکر می کنید؟ آیا این پاک کردن صورت مسئله نیست، تماشاگر به ورزشگاه نیاید که مبادا فحاشی صورت گیرد؟ برنامه نود پخش نشود که مبادا خطای دیگران را نشان دهد؟ پخش مستقیم نشود که مبادا شعارهای نامناسبی شنیده شود؟ این بود راه حل شما آقای مالک؟

پس کلا بگوییم کسی املا ننویسد تا مبادا غلطی داشته باشد منظور شما همین است و دقیقا همین را می خواهید؟ خب چرا سعی نمی کنید راه تصحیح غلطهای املا را بیاموزانید؟

از شما بعید بود چنین پیشنهادی بدهید، آیا ممانعت از ورود پرچم بزرگ روسیه به ورزشگاه کار سختی است که باید مانع ورود تماشاگران شویم؟ بی حرمتی به تندیس قایقران بی حرمتی است یا پخش نکردن آن از برنامه نود؟ هماهنگی و توجیه لیدر ها برای عدم فحاشی به تیم مقابل راحت تر است یا پخش مستقیم نکردن بازی؟

قطعا کارهای فرهنگی با برخوردهای قهری جواب نخواهد گرفت اگرچه فرهنگ سازی زمان بر است و تا همان تماشاگرنما یاد بگیر که نباید فحاشی کند عمر چند دوره لیگ برتر می گذرد ولی مهم این است که بالاخره یاد می گیرد که فضای ورزشگاه جای اینگونه لمپن بازی ها نیست.

پس آقای مالک، حالا که فرهنگ سازی دغدغه اصلی شماست ( که این جای خوشحالی زاید الوصفی دارد) زمان را از دست ندهید که فردا دیر است.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)