blank

این مهم نشانه های خوبی از ایجاد فضای دوستی و همگرایی در ورزش گیلان می دهد که مدتی است بخاطر کج روی های برخی اندک به قهقرا رفته بود. هرگز بیاد نداریم نه در زمانی که بابایی معارفه شد و در زمانی که ملایی امد چنین جمعیتی برای مراسم تودیع و معارفه آمده باشند. اگرچه […]

این مهم نشانه های خوبی از ایجاد فضای دوستی و همگرایی در ورزش گیلان می دهد که مدتی است بخاطر کج روی های برخی اندک به قهقرا رفته بود. هرگز بیاد نداریم نه در زمانی که بابایی معارفه شد و در زمانی که ملایی امد چنین جمعیتی برای مراسم تودیع و معارفه آمده باشند.

اگرچه حضور افشین ملایی فضا را تلطیف کرد و کارکنان اداره کل ورزش گیلان احساس آرامش کردند اما ورزش گیلان فقط ساختمان اداره کل ورزش و جوانان گیلان و کارکنانش نیست بلکه ورزش گیلان داماش و ملوان و سپیدرود و چوکا هستند ورزش گیلان امثال خود مسعود رهنما و فردین معصومی و اصغر ابراهیمی و جاسم ویشگاهی و … هستند ورزش گیلان حتی شامل همه کسانیکه اندک تلاشی در میادین ورزشی برای اعتلای این گستره جغرافیایی کردن نیز می باشد پس نیاز به خونی جدید در کالبد ورزش استان بود، ملایی پرتلاش هرچه کرد موانع را بردارد افاقه نکرد ولی همین حضور یکی دو هزار نفری در فضایی کوچک نشان داد که امپراطور کاراته آسیا هم توان هم لیاقت و هم شایستگی اش را دارد که تحولی در ورزش گیلان ایجاد کند. گرشاسبی مدیر کل امور استانها نیز از این هجوم جمعیت به وجد آمده بود و گفت: این اتفاق میمون کار رهنما را بسیار سخت خواهد کرد اگرچه می دانم از عهده اش بر می آید.

ما نیز معتقدیم مسعود رهنما می تواند به شرطی که دیگر مارکوپولو نباشد و وقت بیشتری برای موطن خویش بگذارد.

در این مقال یادمان نرود که از مرد ادب و احترام نیز یادی کنیم ، بواقع که ملایی خاطرات خوبی برای ورزش گیلان بجا گذاشت اگرچه اندک زمان حضورش مجال کار کردن بیش از این نداد ولی امیدواریم صندلی مدیر کلی استان اصفهان که برایش پیشنهاد شد دوام بیشتری داشته باشد چراکه لیاقت این مرد اخلاق همین است.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)