blank

از طرفی امروز به دلیل حضور نمایندگان قوی استان در کمیسیون برنامه و بودجه و هیات رئیسه کمیسیون تلفیق فرصت خوبی برای تصویب بودجه مربوط به توسعه استان در مجلس فراهم شده است، ولی در این بحبوحه، فضای رسانه های مجازی استان متاثر از جدلهای بی مورد سایتهای خبری منتسب به دو نماینده پرکار و […]

از طرفی امروز به دلیل حضور نمایندگان قوی استان در کمیسیون برنامه و بودجه و هیات رئیسه کمیسیون تلفیق فرصت خوبی برای تصویب بودجه مربوط به توسعه استان در مجلس فراهم شده است، ولی در این بحبوحه، فضای رسانه های مجازی استان متاثر از جدلهای بی مورد سایتهای خبری منتسب به دو نماینده پرکار و دلسوز گیلان آقایان ندیمی و جعفرزاده است و در این میان ظاهراً دعوا بر سر نقد عملکرد دکتر نوبخت در جهت گیری لایحه بودجه و احیاناً تقرب به وی می باشد. در همین راستا چند نکته به عرض می رسد:

۱-    جناب آقای دکتر نوبخت فردی مطلع و با سوابق خوب در امور اقتصادی می باشد که حضور آرامش بخشی در نهاد فعلی متولی برنامه و بودجه کشور دارد ولی بدیهی است عملکرد و نگاه وی به مباحث تخصیص بودجه و جهت گیری کلی مصون از نقد و نظر نخواهد بود.

۲-    هر نماینده مجلس حق اظهار نظر در امور کشور را دارد و بدیهی است جناب آقای ندیمی هم به اعتبار نمایندگی مردم و هم به اعتبار عضویت در کمیسیون تلفیق مجلس می بایست نظر خویش را در خصوص جهت گیری بودجه اعلام نمایند.

۳-    نقد منصفانه و عالمانه عملکرد نمایندگان مردم و نظرات آنها حق همه شهروندان بوده و محدوده آن پرهیز از بی انصافی و توهین است.

۴-    مطالبه به حق مردم رشت و لاهیجان از نمایندگان آنها که پس از انجام تحلیف و تصویب اعتبار نامه، نمایندگی کل ملت را در خانه ملت عهده دار می باشند، پرهیز از دعواهای بیهوده و توجه به استیفای حقوقی است که در این سالها از گیلانیان به دلیل نگاه نادرست متولیان اصلی دولت دریغ شده است. پس روی سخن با نمایندگان عزیز و سایتهای منتسب به آنان است که لطفاً به خاطر مردم گیلان دعواها را تمام کنید!!!!

نویسنده: محسن خاکزاد – فعال سیاسی اصولگرا

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)