blank

در هر صورت ملایی بعد از بازگشت از مسافرت ابتدا در حکمی، محسن نامورصدیق را بعنوان سرپرست اداره توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل معرفی کرد.  سایت اداره کل ورزش و جوانان گیلان در خصوص سوابق وی می نویسد” نامور صدیق در مدت ۱۸ سال سابقه کاری در ورزش وجوانان، سرپرست معاونت امورفرهنگی جوانان […]

در هر صورت ملایی بعد از بازگشت از مسافرت ابتدا در حکمی، محسن نامورصدیق را بعنوان سرپرست اداره توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل معرفی کرد.  سایت اداره کل ورزش و جوانان گیلان در خصوص سوابق وی می نویسد” نامور صدیق در مدت ۱۸ سال سابقه کاری در ورزش وجوانان، سرپرست معاونت امورفرهنگی جوانان استان البرز، کارشناس مسئول بودجه گیلان و البرز از مهمترین سوابق وی به شمارمی رود. وی همچنین عضویت در انجمن متخصصان مدیریت ایران را در کارنامه خود دارد.”

مرتضی یحیی پور مسرور نیز بعد از یک سال دوری از معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، دوباره به حکم افشین ملایی سرپرست این  اداره کل، میز و صندلی اش را پس گرفت.

سعید علیپور مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان،در این خصوص گفت:  افشین ملایی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان عصر روز سه شنبه هفتم آبان ماه، مرتضی یحیی پور مسرور را به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزشی اداره کل معرفی کرد و از زحمات رضا مودبی معاون پیشین توسعه ورزش اداره کل تجلیل و قدردانی کرد.

گفتنی است مسرور دقیقا یک سال پیش، پس از تنشی که با محمد بابایی مدیرکل معزول اداره کل ورزش و جوانان استان پیدا کرد از سمت خود عزل شد و مودبی جایگزین وی شد.

البته اینکه خود وزارت ورزش هنوز متولی ندارد و اینکه حکم خود ملایی نیز هنوز سرپرستی است و آیا اصلا ملایی در این شرایط می تواند عزل و نصبی داشته باشد سئوالی است که باید پاسخگوی آن باشد، اما بهرحال برای دلجویی از همکلاس قدیمی خود باید هرچه سریعتر کاری برای وی می کرد.

گفتنی است افشین ملایی یکبار هم درست یک سال پیش زمانی که مسرور از سوی بابایی به ناحق عزل شده بود قرار بود به عنوان معاون ورزشی جایگزین وی در گیلان گردد که بنا به هر دلیلی این امر میسر نشد ولی اکنون به درستی وطیفه خود را در قبال این دوست قدیمی انجام داده است.

البته اینکه مودبی به کجا می رود هنوز مشخص نیست ولی مسرور که یکبار پیشتر در اوایل سال ۸۷ به حکم فولادی مدیر کل وقت تربیت بدنی گیلان معاون توسعه ورزشی شده بود هم اکنون حتی یکی از گزینه های مدیر کلی نیز محسوب می شود.

مسرور ریاست اداره ورزش و جوانان فومن و صومعه سرا و آستانه اشرفیه و انزلی را نیز در کارنامه دارد.

وی که مربی بین المللی هاکی نیز هست سیزده بدر ۱۳۴۳ در انزلی بدنیا آمد و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی مرکز آموزش تربیت بدنی تهران می باشد.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)