blank

دیدن صحنه غریبانه خداحافظی این اسطوره استقلال دل هر فوتبال دوستی را به درد اورد و خداحافظی به این حالت بدون هیچ تشریفاتی برای اهالی فوتبال اصلاً جالب نبود هر چند انتظاری هم غیر از این نبود چون بزرگان فوتبال ما هم بدون بازی خداحافطی با مستطیل سبز وداع کرده بودند کسى بازی خداحافظى علی […]

دیدن صحنه غریبانه خداحافظی این اسطوره استقلال دل هر فوتبال دوستی را به درد اورد و خداحافظی به این حالت بدون هیچ تشریفاتی برای اهالی فوتبال اصلاً جالب نبود هر چند انتظاری هم غیر از این نبود چون بزرگان فوتبال ما هم بدون بازی خداحافطی با مستطیل سبز وداع کرده بودند کسى بازی خداحافظى علی دائی یا احمد رضاعابدزاده و ،،،، را به یاد ندارد و چه سخیف بود خداحافظى کریم باقرى دیگر اسطوره تکرار نشدنى فوتبال ایران در بازى دوستانه ایران و برزیل در کشور امارات بدون هیچ تشریفاتى و فارغ از یک حس نوستالوژیک.

در کنار این بازیکنان بزرگ کشورمان وقتی میبینیم کشور عربستان برای خداحافظى ملی پوش نامدار خود سامی جابر تیم اصلی منچستر یونایتد را در کوران لیگ برتر جزیره دقیقاً وسط هفته برگزاری مسابقات انگلستان به عربستان دعوت میکند بیشتر به این باور میرسیم که از نظر نوع خداحافظى فرهاد مجیدی بهترین روش را برگزید چه اینکه منتظر مسئولان ایرانی میماند حتی فرصت بوسیدن چهار گوشه مستطیل سبز را هم پیدا نمیکرد!!!

اما منظور بنده از نگارش این مقال نوع خداحافظى مجیدی از فوتبال نبوده بلکه زمان این خداحافظى میباشد! واقعاً کجاى دنیاى فوتبال شما سراغ دارید بازیکنی بدون اطلاع قبلی و در کوران حساس ترین بازیهاى باشگاه چنین کار غیر حرفه ای انجام دهد،، درست زمانی که باشگاه به این بازیکن نیاز مبرم داشته چنین تصمیمی غیر مسئولانه و اماتورى گرفته میشود،، فرض را بگیریم مجیدى از موضوعى رنج میبرده اخلاق حرفه ای حکم میکرد ایشان تا انتهای فصل به خاطر باشگاهش که اتفاقاً کوچک هم نیست دندان روى جگر میگذاشت و در اخرین بازى چنین بازی را در مى اورد!! هنوز یادمان نرفته چند سال پیش دقیقاً چنین سناریوئى را ٧ مقدس استقلال! راه انداخته بود و فرزند دختر خود را که در دبی ساکن بود بهانه کرده بود و در اخر سر از قطر در أورده بود! شاید این شل کن سفت کن ها ى فرهاد خان به خاطر این هست که ثابت کند مهمترین فرد در مجموعه استقلال هست و در صورت نبود وى جای خالیش پر شدنى نیست،،،، این سریال تکرارى و البته بسیار غیر حرفه ای بود و البته امیدواریم اینگونه رفتار ها بین بازیکنان جوانتر باب نشود! همین!!

نویسنده: محسن نصر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)