blank

استانهای گیلان و اصفهان یک وجه مشترک در لیگ برتر فوتبال دارند، اینکه هر دو استان دارای دو نماینده در جمع شانزده تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان هستند. اما در هفته چهاردهم و بر حسب برنامه و قرعه بازی ها، شاهد جدال دو نماینده گیلان با دو نماینده اصفهان بودیم. جایی که در شهر باران […]

استانهای گیلان و اصفهان یک وجه مشترک در لیگ برتر فوتبال دارند، اینکه هر دو استان دارای دو نماینده در جمع شانزده تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان هستند. اما در هفته چهاردهم و بر حسب برنامه و قرعه بازی ها، شاهد جدال دو نماینده گیلان با دو نماینده اصفهان بودیم. جایی که در شهر باران داماش گیلان پذیرای ذوب آهن اصفهان بود و کیلومترها آن طرف تر، در حاشیه زاینده رود ملوان بندر انزلی به دیدار سپاهان رفت و البته در پایان هر دوی این بازی ها، این گیلانی ها بودند که بر حریفان اصفهانی خود غلبه کردند تا شاهد برتری قاطع گیلانی ها در این دوئل جذاب باشیم.

داماشی ها  در رشت  و در یک روز بارانی، ۵ گل به ذوب آهن زدند تا سنگین ترین شکست این فصل ذوبی ها تا اینجای کار را به آنها تحمیل کنند و در اصفهان هم ملوان  با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست داد تا ضمن غافلگیری سپاهانی ها، شاید تلخ ترین شکست این فصل شاگردان زلاتکو کرانچار را رقم بزنند.

البته نکته جالب دیگری هم در این دوئل گیلانی ها و اصفهانی ها وجود داشت و اینکه از چهار سرمربی این دو دیدار، سه سرمربی اهل کرواسی بودند و تنها افشین ناظمی سرمربی ایرانی این دو مصاف بود که البته او در رویارویی با لوکا بوناچیچ به یک برتری پرگل دست یافت و برتری خود را به رخ این پیر کرواتی رساند. در دیگر دیدار هم شاهد جدال  تفکرات دو سرمربی کروات به نامهای دراگان اسکوچیچ بر روی نیمکت هدایت ملوان با زلاتکو کرانچار بر روی نیمکت هدایت سپاهان بودیم که این جدال هم درپایان با برتری اسکوچیچ به پایان رسید.

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)