blank

این آقا که تمام شهرت، قدرت، محبوبیت و زندگیش را مدیون بودن و زیستن با فوتبال می باشد به عنوان یک فرد همیشه طلب کار هر از چندگاهی وقتی شرایط را بر وفق مرادش نمی بیند با ترفندی تاریخ گذشته تهدید به رفتن و ترک باشگاه داماش کرده بازی جدیدی را شروع می نماید تا […]

این آقا که تمام شهرت، قدرت، محبوبیت و زندگیش را مدیون بودن و زیستن با فوتبال می باشد به عنوان یک فرد همیشه طلب کار هر از چندگاهی وقتی شرایط را بر وفق مرادش نمی بیند با ترفندی تاریخ گذشته تهدید به رفتن و ترک باشگاه داماش کرده بازی جدیدی را شروع می نماید تا از این طریق بتواند از عده ای غیر ورزشی پوئن های متعدد ورزشی اخذ نموده جایگاه کذایی خود را در سیستم بیمار فوتبال استان مستحکمتر نماید!!

ایشان که در جامعه بزرگ و قابل احترام کشور به مدیر هزینه نه درآمد مشهور است باید بداند اینگونه نقش آفرینی و حرکات تا زمانی جواب می داد که افراد غیرمتخصص و کم سواد در راس مدیریتهای کلان تصمیم گیری استان داستانهای هزار و یک شب و خیال پردازانه اش را شیرین پنداشته با لالایی این مدیر گران قیمت چرتشان می گرفت و هر چه او می گفت آنان بدون هیچ حرفی می پذیرفتند ؟؟زیرا اکنون با ورود نسل جدید مدیران توانمند، تحصیل کرده با تجربه و بومی مطمنئا بزودی شاهد شکستن قلعه کریستالی استاد عابدینی در فوتبال خواهیم بود.

آیا براستی اکنون زمان آن فرا نرسیده که از مسئولین سئوال کنیم چرا یکی نیست به این مدیر (با قرارداد ششصد میلیون تومانی)بگوید آقاجان داماش اگر برای طرفدارانش آب نداشت برای شما و عواملتان نان که داشت؟! از قراردادهای آنچنانی خودت و جذب بعضی از بازیکنان بی کیفیت و دوپینگی غیربومی با حرف و حدیث های فراوان گرفته تا سریالهای استعفای شما در اوایل ، اواسط و اواخر فصل! از درگیری با مربیان متعدد بدلیل دخالت در امور فنی گرفته تا حرف و حدیث حضرتعالی با فدراسیون فوتبال و …. حالا فکر کرده اید فوتبال گیلان بدون شما دچار تزلزل و نابسامانی می شود؟ نه مطمئن باشید آنقدر مدیران ورزشی لایق در استان ساکن هستند که براحتی می توانند حتی بهتر از شما و دوستان گرمابه، قهوه خانه تان داماش را هدایت و به سرمنزل مقصود برساند. پس لطف فرمائید حالا که استعفاء داده اید بدون حاشیه سازی باشگاه را ترک نمائید .خوش آمدید بروید به سلامت .

نویسنده: علی هوشیاری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)