blank

به گزارش خزرآنلاین، ملوان در روزی که نیاز مبرم به برد مقابل گسترش فولاد تبریز داشت به این مهم دست یافت تا با امیدواری بیشتری لیگ سیزدهم را دنبال کند. با هم اتفاقات این بازی برای قوهای سپید را مرور می کنیم: ۱٫پنج انزلچی در ملوان! در بازی ملوان و گسترش فولاد تبریز، پنج بازیکن […]

به گزارش خزرآنلاین، ملوان در روزی که نیاز مبرم به برد مقابل گسترش فولاد تبریز داشت به این مهم دست یافت تا با امیدواری بیشتری لیگ سیزدهم را دنبال کند. با هم اتفاقات این بازی برای قوهای سپید را مرور می کنیم:

۱٫پنج انزلچی در ملوان!

در بازی ملوان و گسترش فولاد تبریز، پنج بازیکن انزلیچی در ترکیب ملوان به میدان رفتند. سعید یوسف زاده، محمد پوررحمت الله، سید جلال رافخایی وعزیز معبودی از ابتدا برای ملوان بازی کردند و مرتضی فلاحتی در دقیقه ۸۲ جایگزین سیامک کوروشی شد. به نظر می رسد انتقادات جامعه رسانه ای انزلی در استفاده بیشتر از نفرات انزلیچی در ترکیب ملوان موثر واقع شد.

۲٫پدیده ای به نام پوررحمت الله

محمد پوررحمت الله بازیکن ۱۶ ساله ملوان در این بازی به صورت فیکس بازی کرد. پدیده فوتبال دانش آموزی آسیا در سال گذشته، امیدواری های زیادی را برانگیخت و بار دیگر ثابت کرد شهر انزلی پر از استعداد های فوتبالی است.

۳٫تماشاگران

در روزی که استقبال کمی از این بازی شده بود، تماشاگران حاضر سنگ تمام گذاشتند، در حالی که ملوان یک بر صفراز گسترش عقب افتاده بود، تنها نیروی هواداران بود که می توانست کشتی ملوانان را به جلو براند، مهمی که اتفاق افتاد و ملوان بازی باخته را برد. 

۴٫ اولتیماتوم درودگر جواب داد!

به نظر می رسد اولتیماتوم درودگر به سرمربی تیمش کار خودش را کرد چراکه این تیم این هفته در خانه گسترش فولاد را شکست داد تا بعد از ۶۷ روز طعم پیروزی دربندرانزلی را بچشد. شاگردان اسکوچیچ آخرین بار در تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری در خانه استقلال صنعتی خوزستان را شکست داده بودند و بعد از آن در خانه ناکام بودند. 

۵٫ ستاره سن سیروس

سید جلال رافخایی در غیاب مازیار زارع بازوبند کاپیتانی ملوان را بر بازو بست و در بازی با تیم گسترش فولاد تبریز، تیم محبوب شمال را همراهی کرد. وقتی ملوان یک گل از حریف تبریزی عقب افتاد، رافخایی پر تلاش ترین بازیکن برای جبران بود. اوبا زدن یک گل و ساختن یک گل دیگرتوانست شادی شمالی ها را تکمیل کند و موثرترین بازیکن زمین لقب گرفت.

نویسنده: کاوه چلمبری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)