blank

در همین ارتباط یک منبع آگاه، به خزرآنلاین گفت: یکی از مدیرانی که به این استان آمد و دارای چنین شاخصه ای بود، مدیر آب و فاضلاب استان گیلان بود. با آمدن حمید روشن روان به آب و فاضلاب گیلان، شاهد درجا زدن استان در این حوزه بودیم. به گل نشستن طرح پر هزینه  شبکه مدرن […]

در همین ارتباط یک منبع آگاه، به خزرآنلاین گفت: یکی از مدیرانی که به این استان آمد و دارای چنین شاخصه ای بود، مدیر آب و فاضلاب استان گیلان بود. با آمدن حمید روشن روان به آب و فاضلاب گیلان، شاهد درجا زدن استان در این حوزه بودیم. به گل نشستن طرح پر هزینه  شبکه مدرن فاضلاب بهداشتی شهر رشت، بی ثمر ماندن و نیمه کاره رها شدن پروژه های نیمه تمام و هدر رفتن مبلغ بسیار بالای سرمایه مالی، بیکار شدن نیروهای کاری بومی  شاغل در این پروژه ها از مهندس گرفته تا کارگر ساده از مهمترین دستاوردهای این مدیر غیر بومی بود و از همه دردناکتر گزارشات غیر واقع وی در این موارد بود که به مسئولان این استان ارایه می کرد، که البته با وجود اینکه  در برخی موارد این موضوعات رسانه ای هم شد، باز شاهد هیچگونه واکنشی از سوی مسئولان بالاتر هم نبودیم تا این مدیر بدون واهمه به عملکرد خود ادامه دهد.

این منبع همچنین ادامه داد: وی که عملکردش هرگز مورد بررسی نمایندگان این شهر و استان در مجلس شورای اسلامی هم قرار نگرفت، کم کم پا را فراتر گذاشت و به برخورد سلیقه ای و  رفتارهای خاص هم روی آورد و حتی در رسانه ها  مسایل را وارونه نیز جلوه داد، اما آخر کسی در این استان پیدا نشد که نشد.

افتتاح عجیب تصفیه خانه فاضلاب شهر رشت در منطقه فخب اوج این گزارشات غیر واقعی جناب روشن روان بود و البته طبق  برخی مدارک موجود او در این چند ماهه اخیر پس از کنار گذاشتن نیروهای متخصص بومی این شهر که سالها در گرما و سرما در این پروژه ها فعالیت داشتند، با پیگیر یهای خاص خود، شرکت مهندسی دیگری از شهر خود را به این استان آورده و  کم کم نیروهای غیر بومی ( شما بخوانید سفارشی ها ) را هم به بدنه این پروژه های نیمه تمام  تزریق کرد و شاید خود روشن روان حتی  انتظار چنین قدرت عملی را در گیلان برای خود تصور نمی کرد .

جای تعجب اینجاست که واقعا هیچ فرد یا نهادی در این استان ما از این موضوعات خبر ندارد.

در این چند ماهه اخیر اخبار مختلف و نامید کننده ای را از مسئولان مختلف این استان شنیده ایم، اما امیدواریم این بار برای یک بار هم شده یک مدیری که کارنامه اش به راحتی قابل نقد و ارزیابی است را مورد بازخواست قرار دهیم.

شاید هم در آینده ریز ریز عملکرد این آقای مدیر را مورد بررسی و واگویه قرار دهیم تا شما هم بدانید که چه می گوییم .

اما همچنان امیدواریم وعده استاندار جدید استانمان تحقق پیدا کند و حداقل یک بار از روشن روان و امثال هم یک گزارش واقعی بخواهیم. باور کنید فاصله زیادی میان حقیقت ماجرا با آنچه که آقای مدیر می گوید وجود دارد.

نویسنده: بهنام . م

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)