blank

به گزارش خزر آنلاین ، روز گذشته خبری روی خروجی برخی از خبرگزاری ها و سایتها قرار گرفت که سعید حلافی بازیکن فعلی داماش و بازیکن اسبق پرسپولیس در پی بازی نکردن در داماش با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده  و البته در ساعاتی پس از انتشار اولیه این خبر که اتفاقا منابعش از […]

به گزارش خزر آنلاین ، روز گذشته خبری روی خروجی برخی از خبرگزاری ها و سایتها قرار گرفت که سعید حلافی بازیکن فعلی داماش و بازیکن اسبق پرسپولیس در پی بازی نکردن در داماش با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده  و البته در ساعاتی پس از انتشار اولیه این خبر که اتفاقا منابعش از تهران بود و نه از رشت ، طبق پیش بینی ها به سرعت از جانب سایتهای خبری مختلف به آن پرداخته شد، تا جایی که در حالی که برادر سعید حلافی از مصرف تعداد ۲۰ عدد قرص توسط وی خبر داده بود ، تعداد قرص ها در برخی رسانه ها تا ۹۵ عدد هم رسید !

اما وقتی که نقل قولهای مختلف از جمله صحبتهای خود سعید حلافی ، مدیر رسانه ای و سرمربی داماش را در کنار هم قرار می دهیم ،  نمی توان خیلی صریح بازی نکردن و پول نگرفتن از باشگاه را که از سوی این بازیکن به عنوان دلایل خودکشی اش اعلام شده  ، را همه داستان و کل واقعیت ماجرا دانست.

از یک طرف خود سعید این مسایل را مطرح می کند و حتی مشاور فنی باشگاه را هم یکی از متهمان اصلی معرفی می کند ، از سویی دیگر هم علی احمدی سراوانی خبر از پول گرفتن حلافی از عابدینی می دهد و می گوید موضوع آنطوری که حلافی می گوید نیست. ناظمی هم عنوان می کند که هنوز ترکیب هجده نفره داماش برای بازی با پرسپولیس مشخص نبوده و چگونه حلافی پیش داوری می کند و اصلا اگر هم اینچنین باشد ، به غیر نفرات اصلی ، آیا این صحیح است که سایر نفرات به دنبال خودکشی باشند !

از طرفی دیگر هم سعید حلافی هفته هاست که در داماش به میدان نمی رود اما چگونه شده که در آستانه بازی با پرسپولیس به فکر مطرح کردن این مسایل و اقدام به خودکشی می افتد تا در آستانه این بازی تمرکز داماشی ها از بازیکنان و سرمربی و مدیریت گرفته تا هواداران به جای اینکه معطوف بازی با پرسپولیس شود ، به سمت این حاشیه جدید گرایش پیدا کند ، تا جایی که سرمربی داماش هم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی ، بخش اعظم صحبتهایش را به پاسخ دادن به سوالات مطرحه  در خصوص همین موضوع  عنوان کند.

چگونه شد که خبر انتقال سعید حلافی به بیمارستان اول بار از سوی رسانه های پایتخت مطرح می شود؟

این فوتبال اینقدر حاشیه دارد و با مواردی هم که در دو سه هفته اخیر می شنویم به ما هم حق بدهید ، دیگر به همه چیز مشکوک شویم و به راحتی چیزی را باور نکنیم.

حالا داماش که یکی از بی سرو صدا ترین و بی حاشیه ترین تیمهای لیگ برتر است ، در آستانه بازی با پرسپولیس که اتفاقا از پرسرو صدا ترین تیمهای این فصل لیگ برترمان بوده ، هم تیمی حاشیه دار می شود و هم  به نوعی تمرکزش به سمت حاشیه ای عجیب معطوف می شود.

شاید متهم به بدبینی شویم ، اما شاید هم ندانستن اصل ماجرا ما را اینگونه کرده تا در این فوتبال به همه چیز دیگر با نگاه شک آلود نگاه کنیم ، شاید هم اما این پرونده مشکوک باشد، شاید.

نویسنده: بهنام م

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)