blank

پرونده اول –  صادق درودگر :  حکایت مدیر عامل ملوان را در این میان می توان داغترین مورد ذکر کرد. در ماجرای بازدید نمایندگان AFC  از امکانات استادیوم های شهید عضدی و سردارجنگل رشت ، مصاحبه ای از صادق درودگر بر روی خروجی یکی از خبرگزاری های کشور قرار گرفت که در آن عنوان شده […]

پرونده اول –  صادق درودگر :  حکایت مدیر عامل ملوان را در این میان می توان داغترین مورد ذکر کرد. در ماجرای بازدید نمایندگان AFC  از امکانات استادیوم های شهید عضدی و سردارجنگل رشت ، مصاحبه ای از صادق درودگر بر روی خروجی یکی از خبرگزاری های کشور قرار گرفت که در آن عنوان شده بود که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل تغییرات مالکیت باشگاه ملوان،  تذکر و تهدیدی جدی را متوجه این باشگاه کرده اند و حتی از احتمال خطر حذف این باشگاه قدیمی از لیگ برتر خبر داد . البته این خبر خیلی زود از سوی هیات فوتبال گیلان تکذیب شد. جالب اینکه مسئول رسانه ای هیات فوتبال گیلان هم اعلام کرد که نه تنها نمایندگان AFC چنین مصاحبه و نظری را اعلام نکرده اند بلکه اصلا هیچ سفری به انزلی هم نداشته اند. حال اینکه جناب درودگر با چه منظور و مقاصدی چنین مطالبی را عنوان کرده ، بماند …

پرونده دوم – غفور جهانی : ابتدای هفته گذشته غفور جهانی پیشکسوت باشگاه ملوان به عنوان یکی از اعضای شرکت  تعاونی پیشکسوتان ملوان  به همراه چند تن از دیگر پیشکسوتان ملوان پایِ نامه  گرفتن سهام باشگاه ملوان را امضا کرد  ، اما چند روز پس از آن وی بیانیه ای را منتشر کرد و در آن  بیانیه اظهار کرد که از این کار پشیمان شده است و امضای خود را پس گرفته است و عنوان کرد : هرگونه نامه ای که امضای اینجانب در پای آن باشد فاقد اعتبار و ارزش مادی و معنوی می باشد.

پرونده سوم – فرهاد پورغلامی :  داستان از این قرار است که در پی ماجرای بازگشت احتمالی فرهاد پورغلامی به نیمکت سرمربیگری ملوان ، هفته گذشته مصاحبه ی از قول مربی فعلی تراکتور سازی منتشر شد که در آن پورغلامی عنوان کرده بود که به دلیل مخالفت مجید جلالی ، او هم  دیگر جواب تلفن ملوانی ها را نمی دهد و حتی به ملوان فکر هم نمی کند و به قرارداد حرفه ای خود با تراکتور سازی پایبند بوده ، اما سرمربی اسبق ملوان هم تنها ساعاتی پس از انتشار این مطلب ، در مصاحبه ای دیگر هرگونه مصاحبه خود در این خصوص را تکذیب کرد و گفت هرگز چنین حرفهایی نزده و البته عنوان کرد که ملوان همیشه در قلب من جای دارد.

پرونده چهارم – نقی صیاد فعال : نقی صیاد فعال از گزینه های جدید و جدی خرید مالکیت این باشگاه است. وی که از انزلی چی های قدیمی هم محسوب می شود،  در حالی که در بیانیه نخست خود از دروگر خواسته بود که در ملوان بماند و به او کمک کند ،  اما این بار در بیانیه دوم خود ضمن تشریح برنامه های خود در ملوان ،  در چرخشی۱۸۰ درجه ای  ناکامی های امروز ملوان را به دلیل عدم شناخت کافی آقای درودگراز فوتبال انزلی دانست واذعان کرد که  سیاستهایش با درودگر منافات دارد.

پرونده پنجم – محمود پیشگاه هادیان :  در خلال برنامه  سکو شبکه  باران ظاهرا محمود پیشگاه هادیان که قرار بوده مهمان تلفنی برنامه باشند بعد از فعل و انفعالات و صحبت هایی که صورت گرفت به صورت خودجوش روی خط نیامده و البته نکته برنامه آنجا شکل گرفت که پوربخش مجری برنامه  سکو از صحبت های شخصی اش با پیشگاه هادیان مطلبی را عنوان کرد و اذعان داشت که فایل صوتی آن موجود است و اینکه  پیشگاه هادیان در گفتگوی تلفنی با وی عنوان کرده است که عامل بدبختی ملوان و باز شدن پای سرمربی خارجی به این باشگاه سایتهای انزلی بوده اند ! حال اینکه چند روز قبل از این ماجرا جناب معاون باشگاه ملوان در خلال جلسه مطبوعاتی مدیر عامل این باشگاه در مواجهه با نمایندگان همین سایتها از آنها خواسته که به ملوان برای برون رفت از مشکلات اخیر کمک کرده و جلوی مشکلاتی را که از جانب افرادی نظیر همین مجری برنامه سکو ایجاد می شود را بگیرند. حال ما مانده ایم  که کدامیک از اظهارات پیشگاه هادیان را که دقیقا در تناقض و تضاد با یکدیگر قرار دارند را قبول کنیم.

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)