blank

وی گفت: ” روزی که باشگاه داماش قرار شد چمن عضدی را به مصنوعی تبدیل کند، بهترین و گرانترین متریال موجود در بازار را خریداری نمود.” همین گفتار کافی بود تا اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال به شدت به آن موضع بگیرند و بگویند چه کسی گفته باشگاه داماش چمن مصنوعی […]

وی گفت: ” روزی که باشگاه داماش قرار شد چمن عضدی را به مصنوعی تبدیل کند، بهترین و گرانترین متریال موجود در بازار را خریداری نمود.” همین گفتار کافی بود تا اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال به شدت به آن موضع بگیرند و بگویند چه کسی گفته باشگاه داماش چمن مصنوعی عضدی را زده است؟

این افراد که از مدیر وقت پروژه بازسازی عضدی رشت گرفته تا مسئولان ارشد هیئت فوتبال و اداره کل را شامل می شد به شدت به این اظهارات انتقاد داشتند ولی بدلیل حمایت از باشگاه داماش علاقه ای به رسانه ای شدن نامشان نداشتند. با این حال آنچه در فحوای کلام این معترضین مشهود بود این بود که چمن مصنوعی جزو مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری بوده و تمام کارهای انجام شده در ان را تربیت بدنی با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰، ۸۰۰ میلیون تومان برعهده داشت، باشگاه داماش تنها بخشی از این بازسازی یعنی سرویس های بهداشتی و رختکن و جایگاه خبرنگاران را در حدود ۶۰ میلیون تومان انجام داد که پولش را تمام و کمال از اداره کل گرفت البته نه به صورت نقدی بلکه در ازای اجاره دو سال زمین عضدی این بدهکاری کسر شد.

این دوستان حتی معتقد بودند دلیل مصدومیت های بازیکنان داماش چمن مصنوعی نیست بلکه ناآگاهی مربیان در استفاده از این نوع چمن است، آنها معتقد بودند بر روی چمن مصنوعی باید کفش متفاوت و بدن سازی متفاوت تری داشت. در نهایت اینکه شدیدا اعتقاد داشتند این زمین جز خدمات دهی به باشگاه داماش چیز دیگری نداشت و اگر به این روز درآمده است باز نه بخاطر عدم نگهداری درست (چراکه همین شش ماه پیش با ۱۷ میلیون تومان شانه زده شد) بلکه استفاده ممتد و طولانی از آن است.

در هر صورت درمان درد فوتبال گیلان چمن مصنوعی است حال که ملبس به آن شده ایم سالی ۶۰ ، ۷۰ میلیون تومان هزینه نگهداری عددی نیست که هیئت فوتبال یا اداره کل لنگ ان بماند.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)