blank

– داماش رکورد دار تساوی ها :   تساوی خانگی داماش در برابر استقلال صنعتی باعث شد تاششمین تساوی این فصل رشتی ها رقم بخورد و آنها کماکان رکورد بیشترین تعداد تساوی را در بین شانزده تیم حاضر در لیگ برتر از دست ندهند. البته شاگردان ناظمی در این رکورد مس کرمان را هم شریک خود […]

– داماش رکورد دار تساوی ها :   تساوی خانگی داماش در برابر استقلال صنعتی باعث شد تاششمین تساوی این فصل رشتی ها رقم بخورد و آنها کماکان رکورد بیشترین تعداد تساوی را در بین شانزده تیم حاضر در لیگ برتر از دست ندهند. البته شاگردان ناظمی در این رکورد مس کرمان را هم شریک خود می بینند،  کسب ۶ تساوی از دوازده بازی هم یعنی اینکه داماش نصف بازی های این فصل خود را با تساوی پشت سر گذاشته و جالب اینکه آنها در شش بازی دیگر خود نیز ۳ برد و  3 باخت را در کارنامه به ثبت رسانده اند تا در این مورد هم از رعایت مساوات غافل نشوند ! 

۲- اولین بازی بدون گل رشتی ها : تمام بازی های قبلی داماشی ها تا قبل از مصاف با خوزستانی ها ، دیدار هایی گل دار بوده اند و هم اینکه پسران شهر باران در تمام بازی های خانگی خود موفق به گلزنی شده بودند ، اما این باراین  تساوی بدون گل خانگی باعث شد تا نخستین بازی بدون گل این فصل داماشی ها رقم بخورد. البته اگر چه داماشی ها در این بازی موفق به گلزنی نشدند اما در عوض گلی هم دریافت نکردند تا اولین تساوی صفر بر صفر این فصل آنها شکل بگیرد.

۳-  12 زده و ۱۲ خورده در پایان ایستگاه ۱۲ :  داماش گیلان در پایان هفته دوازدهم یک آمار جالب توجه دیگر هم بر جای گذاشته است. شاگردان افشین ناظمی  در پایان دوازدهمین بازی خود در لیگ برتر ، ۱۲ گل زده اند و ۱۲ گل خورده اند تا میانگین گلهای زده و خورده این تیم  یک و البته تفاضل گل آنها صفر شود. از طرفی هم  داماشی ها با احتساب دیدار مقابل راه آهن سورینت که بدون گل زده از زمین خارج شدند، اکنون دو هفته متوالی در گلزنی ناکام بوده اند  که این اتفاقی خوشایند برای هواداران این تیم به حساب نمی آید. در عوض بازگشت فراهانی به دروازه داماش در ۴ هفته اخیر و دریافت ۲ گل در ۴ بازی نشان از وجود بارقه های امیدواری در این ناحیه دارد.

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)