blank

خبرهای خوشایندی از آشیانه قوهای سپید به گوش نمی رسد، ملوان آنقدر بد نتیجه گرفته که نسخه ای جز پایان همکاری دراگان تازه وارد و ملوان به عنوان نسخه علاج بخش به ذهن خطور نکند. اما ملوان چرا به این روز افتاده و واقعا چه باید بشود؟ اینها سوالات متداول این روزهای حاشیه مرداب است […]

خبرهای خوشایندی از آشیانه قوهای سپید به گوش نمی رسد، ملوان آنقدر بد نتیجه گرفته که نسخه ای جز پایان همکاری دراگان تازه وارد و ملوان به عنوان نسخه علاج بخش به ذهن خطور نکند. اما ملوان چرا به این روز افتاده و واقعا چه باید بشود؟ اینها سوالات متداول این روزهای حاشیه مرداب است و هر کس پاسخی از دید خود به این پرسش ها می دهد. اما خیلی ها در یک چیز متفق القول هستند. اینکه چرا با باز شدن پای مدیریت جدید ملوان به انزلی،  پای بومیان از این دیار دور شد. مگر مدیریت جدید نمی تواست در کنار مربیان و بازیکنان بومی قرار گیرد و ملوان ،  همچنان ملوان بماند .

کجایند بهمن صالح نیا، ممی احمدزاده، غفور جهانی و فرهاد پورغلامی و … ، چرا تماشاگران روی سکو به زحمت سه چهره انزلی چی را هم  نمی توانند در میان ترکیب یازده نفره ملوان پیدا کنند.

قدیم ترها،  اینجا،  در حاشیه  مرداب  وقتی تیم سپیدپوش  به میدان می آمد  شما به زحمت می توانستی سه بازیکن غیر بومی در ترکیب پیدا کنی اما امروز دقیقا برعکس شده .

چرا بازیکنانی که سالهای سال اینجا بودند به راحتی رفتند، مگر اینها سرمایه نبودند، امثال سعید سالارزاده، پژمان نوری، پویا نزهتی، هادی تامینی، محمد حیدری و … اینان کجایند؟

مگر همواره ملوان را در طول تاریخ ملوانی ها نجات نداده اند، پس چرا امروز، امروزی که روز مبادا است دیگر هیچ ملوانی ای در کنار ملوان دیده نمی شود. چرا ؟

روزی که مدیریت ملوان به تازه وارد ها رسید، فرهاد پورغلامی سرمربی ملوان بود، او بعد از چند هفته از ملوان جدا شد و البته بعد از فرهاد جانشینش هم به سرنوشت  او  دچار شد،  با این تفاوت که اولی بی سر و صدا بود و دومی پر سر و صدا.

بازیکنان زیادی هم یکی یکی رفتند، البته باز هم برخی بی هیاهو و برخی هم با هیاهو .

بگذریم، شاید آنچه که امروز اولین مهره جدا شده نیمکت هدایت ملوان را به عنوان تنها گزینه احتمالی همان نیمکت کاندیدا کرده،  سکوت و بی سر و صدایی اش بوده، چرا که شاید اگر او هم سکوت را وجه مصلحت نمی دانست، آقایان امروز همین یک گزینه را هم در انزلی نداشتند.

اینکه سرمربی و پس از آن مدیریت تراکتورسازی مجوز حضور فرهادخان پورغلامی در انزلی را صادر کنند یا نه بحث دیگری است، اما اگر پور غلامی به تیم محبوبش بازگردد، تیمی که نسبت به روز جدایی اش از آن  تنها نام ملوان را یدک می کشد،  اگر نتیجه نگیرد، آن وقت چه، اگر آخرین گزینه  سرمربیگری ملوان هم بسوزد آن وقت چه باید کرد؟ و دوباره می پرسیم آیا تنها با رفتن دراگان این ملوان خوشبخت می شود؟

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)