blank

– اولین پیروزی خانگی:   داماش تا قبل از مصاف با صبا در ۸ دیدار قبلی خود ، ۴ بار دراستادیوم شهید عضدی رشت  از حریفان خود پذیرایی کرده بود که سه تساوی و یک شکست محصول بازی های خانگی رشتی ها بود و آنها نتوانسته بودند در برابر هیچکدام ازحریفان در خانه  به پیروزی برسند. […]

– اولین پیروزی خانگی:   داماش تا قبل از مصاف با صبا در ۸ دیدار قبلی خود ، ۴ بار دراستادیوم شهید عضدی رشت  از حریفان خود پذیرایی کرده بود که سه تساوی و یک شکست محصول بازی های خانگی رشتی ها بود و آنها نتوانسته بودند در برابر هیچکدام ازحریفان در خانه  به پیروزی برسند. اما شاگردان افشین ناظمی با غلبه بر صبا توانستند این روند را پایان دهند و نخستین پیروزی خانگی این فصل خود را جشن بگیرند تا در هفته های بعدی فارغ از فشار ناشی از این موضوع به مصاف حریفان خود بروند.

۲- اولین پنالتی فصل : یکی از نکات جالب توجه در مورد داماش این است که آنها تا پایان هفته هشتم لیگ برتر در هیچکدام از بازی های خود صاحب ضربه پنالتی نشده بودند و خطای مدافع  صبا بر روی سیف الهی که منجر به اعلام پنالتی به سود داماش شد ، در واقع اولین پنالتی این فصل داماشی ها به حساب می آمد  که البته داماشی ها قدر این فرصت خوب را ندانستند و ضربه علیرضا نظیف کار راهی به چهارچوب صبا پیدا نکرد تا اولین پنالتی فصل داماش به هدر برود.

۳-اولین دبل خانگی :  داماشی ها تا قبل از بازی با صبا ، در هر کدام از چهار بازی قبلی خانگی خود دقیقا یک گل به ثمر رسانده بودند و نه یک گل بیشتر و نه یک گل کمتر. اما در دیدار داماش و صبا با دو گلی که محمد مختاری و امین متوسل زاده به ثمر رساندند ، داماشی ها برای اولین بار در یک بازی خانگی با دو گل زده زمین مسابقه را ترک کردند و البته با انجام  نخستین دبل خانگی خود توانستند سه امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کننند.  

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)